Şimdi Ara

40BİN LİRALIK ŞANZIMAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nissan micra 1.2 cvt daha 42.000km de aracımız arızalandı ve servise götürdüğümüzde şanzımanında sorun olduğu değişmesi gerektiği ve bunun 40000 lira olduğunu söylediler kanım dondu resmen, aracı 2011 de 30.000 e 0 almıştık böyle birşey mümkün mü nissan bunun %73 ünü karşılıyormuş ve 10000 ödememiz yeterliymiş , benzer birşey başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim başka alternatif yol var mı ?

• Forumda konusu vardı. Aynı sizin başınıza gelenler gelmişti bir vatandaşın başına. Bir araştırın o konuyu derim.

Edit: Link

http://forum.donanimhaber.com/m_97906299/key_micra/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gs_KuRTuLuS -- 25 Şubat 2015; 19:44:07 >
  • Yok crysis
  • Twin Turbo kullanıcısına yanıt
    ne kadar boş beleş bir adamsın. Doğru söylüyor adam. Aynısı başına gelen vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: touen

nissan micra 1.2 cvt daha 42.000km de aracımız arızalandı ve servise götürdüğümüzde şanzımanında sorun olduğu değişmesi gerektiği ve bunun 40000 lira olduğunu söylediler kanım dondu resmen, aracı 2011 de 30.000 e 0 almıştık böyle birşey mümkün mü nissan bunun %73 ünü karşılıyormuş ve 10000 ödememiz yeterliymiş , benzer birşey başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim başka alternatif yol var mı ?

Forumda konusu var. Aynı şeylerle karşılaşan bi arkadaşın sorununu çözmüşlerdi. Ona bi bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

nissan micra 1.2 cvt daha 42.000km de aracımız arızalandı ve servise götürdüğümüzde şanzımanında sorun olduğu değişmesi gerektiği ve bunun 40000 lira olduğunu söylediler kanım dondu resmen, aracı 2011 de 30.000 e 0 almıştık böyle birşey mümkün mü nissan bunun %73 ünü karşılıyormuş ve 10000 ödememiz yeterliymiş , benzer birşey başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim başka alternatif yol var mı ?

Forumda konusu var. Aynı şeylerle karşılaşan bi arkadaşın sorununu çözmüşlerdi. Ona bi bakın
    sonra niye otomatik kullanmıyorsun derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

42.000 km de nasıl bozulmuş o şanzıman fabrika çıkışlımı sorunluydu arıza vericek bir yapısı yok diye biliyorum. Nasıl bir sıkıntı yarattıda değişimi gerekli olmuş.

• Gtr sanziman fiyati vermisler yanlislikla
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Gtr sanziman fiyati vermisler yanlislikla
    Bu arabaların neden yakmadığı belli oldu motor yerine komple şanzıman koymuşlar arabaya.
  • Yok leborn james
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

42.000 km de nasıl bozulmuş o şanzıman fabrika çıkışlımı sorunluydu arıza vericek bir yapısı yok diye biliyorum. Nasıl bir sıkıntı yarattıda değişimi gerekli olmuş.

Alıntıları Göster
    Arabanın ederi ne ki şanzımanı 40 bin olsun.. Fena kandırmışlar seni.
    Bir sıfır fazla o rakamda...
  • Manuel almayın diyen vardıya forumda, kulağını fena çınlattım ne maniler dizdim.
  • Manuel vites tarikatınun oyunları bunlar.

Madem sanz fiyatı 40k. Gider çıkmacıdan alırım bir cvt sandık şanz .
    Otpomatikten vazgeçmeyiz. Hüloğğğğğğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Manuel almayın diyen vardıya forumda, kulağını fena çınlattım ne maniler dizdim.
    MITSUBISHI servisinde çalışan arkadaşım L200'ün otomatik şanzıman fiyatının 42.000,00 TL olduğunu söylemişti de inanmamıştım.

Geçmiş olsun.
  • Konuya girmeden evvel Bugattinin şanzımanıdır heralde dedim.
  • Twin Turbo kullanıcısına yanıt
    Arkadasim diger konuyu incele insanlar bayileri arayip fiyat almislar okumadan yorum yapma, hala inanmazsan ara bi bayiyi kendin sor
  • 2. Kez başa gelen birşey hayret
  • kardeşim kesin Nissanla ortak çalışıyor, bana oto. micra al diyip duruyor. foruma da sıkça bakar. Micra almıyorum borç ver de golf alacam ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

kardeşim kesin Nissanla ortak çalışıyor, bana oto. micra al diyip duruyor. foruma da sıkça bakar. Micra almıyorum borç ver de golf alacam ben
    Konuya girmeden önce Mclaren - Bugatti - Ferrari -Bentley bekliyordum .

Micra 50 bin liraysa 40 bini şanzımanmış demekki . Aklıma başka bir cümle geldi de söylenmez heralde forumda 60 kiloysak
  • Ne yalan söyleyeyim DSG'dir diye girdim ama şaşırdım.
    Zamanında önceki konuyu da görmüştüm halbuki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.