Şimdi Ara

50-55 bin lira arası sıfır dizel ne almalı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gözüm yeni astrayı kesiyo ,kimisi yeni focus çıkça dıyo,kimisi jetta diyo kafam karıştı.sizinde yorumlarınız önerileriniz olursa daha sağlıklı karar verebilirim heralde,zira hayatımda opel kullanmadım,ve hiç dizel araçta kullanmadım..Şimdiden teşekkurler.

• Citroen C5 alırdım ben olsam.
  • bizdede c5 var okadar arabaya bindim ama bunun kadar rahatı yok.
  • Arkadaşlar citroen kalite olarak vasat bana göre benim tavsiyem yeni passat olurdu sana hocam yeni passata aşık oldum cezbediyor
  • ben de c5 derim, şu an c4 kullanıyorum bir sonraki aracım mutlaka dizel otomatik c5 olacak
  • astra iyi tercih olur.
  • f/p = citroen c5
  • yeni pasat dizel 50-55 arası bulunmaz sanırım
    ben renault fluince otomatik full olanını da tercihleriniz arasına alın derim. 55 e full paket deri koltuk sunroof felan alırsınız.
  • fluence nasıl bir araçtır ya... 55bin tl yi sokağa atmak gibi bir şey bence tabi zevk meselesi
  • Evet haklısınız zevk meselesi.
    Aslında ben Fransız arabalarını hiç sevmem. Hiç aklıma da fransız arabası almak gelmez ve de tercih etmem. Sadece benimde son günlerde yakından test etme şansım olan bir model ve arkadaşın istediği fiyat aralığında kaldığı için alternatif ürün olarak önerdim. Ayrıca fluenceleri de hem fransız araçlarına hem de renaulta olan antipatime rağmen beğendiğimi söylemeliyim.
    Ayrıca siz ve diğer bir iki arkdaşın daha burada önerdiği dizel C5 50-55 bin aralığında değil sanırım. Şimdi merak edip sitesinden bakınca en alt donanımdaki dizel C5 in 58.600 tl olduğunu gördüm. Ama bayiiye gidince iyi bir iskonto yapılıyorsa onu bilemiyeceğim.
    Sitesinden aldığım C5 fiyatları şöyle:
    1.6 HDi 112 HP Confort M/T 58.400 TL
    1.6 HDi 112 HP Dynamique M/T 61.300 TL
    1.6 e-HDi 112 HP Confort MCP 62.700 TL
    1.6 e-HDi 112 HP Dynamique MCP 65.100 TL
    Son olarak da citroenin ülkemizde ikinci el satışında sıkıntı yaratabilecek bir marka olduğunu düşünüyorum. Kötü olduğundan değil Türkiyedeki tercihler sebebiyle bu böyle malesef.
    Son olark da sadece alternatif olarak önerdiğim fluencenin resmi sitesindeki fiyatlarınıda ekleyeyim de karşılaştırma şansı olsun bu başlığı takip edecekler için: (EDC olanlar otomatik vitesliler)
    Fluence Extreme 1.5 dCi 85 bg 44.400 TL
    Fluence Extreme 1.5 dCi 105 bg 46.100 TL
    Fluence Extreme 1.5 dCi EDC 110 bg 50.100 TL
    Fluence Dynamique 1.5 dCi 85 bg 48.200 TL
    Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 bg 49.900 TL
    Fluence Dynamique 1.5 dCi EDC 110 bg 53.900 TL
    Fluence Privilège 1.5 dCi 105 bg 52.600 TL
    Fluence Privilège 1.5 dCi EDC 110 bg 56.600 TL

• Fluence Privilège alınmadıktan sonra donanım olarak citroen in epey gerisinde kalır
  • bugün yeni jetta krem renk geçti önümden bir an mercedes görüyorum sandım, filmler de çok yakışmıştı...
  • volvo s40 olabılır yada focus yenı kasaları geldı olabılır
  • Renaulta bakma direk ele onu volvo s40 tercıhın olabılır eger begenmezsem yenı mondeo dusunebılırsın o da olmazsa yenı kasa c serısı olabılır yenı ford focusu da beklemenı tavsıye ederım cok harıka bır arac kesinlıkle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.