Şimdi Ara

63K DAN MEZUNA KALMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

63K DAN MEZUNA KALMAK

(En Son Oy Tarihi: 16.7.2015)
Giriş
  • arkadaşlar ögretmen lisesi mezunu oldugum için ek puan geliyo ama ben hep mimar olmak istemiştim.seneye kardeşim doğcak evde pek çalışma ortamı olmıcak.mezuna kalırsam paso kütüphaneye gitmeyi düşünüyorum.

• kuçlaruçuyo12 K kullanıcısına yanıt
    kendine ders çalışabilecek bir ortam edinmelisin. sennile oturup ders çalışacak hedefi olan kaliteli adamlar bulmalısın yoksa tek başına çok zor. hem motivasyonu da kendi iradenle bir yere kadar saglarsın ama yanında seninle beraber olan destek çıkacak arkadaşların olursa hiç sıkıntı çekmezsin. ayrıca sırf seneye kaldım diye de kendini soyutlama herşeyden. eglenmene de bak ama ödüllendirme şeklinde olsun yoksa kafayı sıyırırsın. ama herşeyden önemlisi yi bir arakadaş grubu. bu gerçekten çok önemli. eger ailen sıkıntılıysa onları umursamamaktan başka çaren yok. eger destek oluyorlarsa ne güzel. bu kesinlikle bir artı.
  • Hayallerinin peşinde koş kardeşim. Severek okursun severek iş yaparsın.
  • mezuna kalırsam yapabilirim kenndime inanıyorum ama beni bu yılda özellikle ailem çok yıprattı mezuna kalırım bi şey demezler ama destek de görmem nasıl dayanırım bilmiyorum
  • daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsan ve yaşında küçükse ki yaş bana göre önemli değil 27 yaşında sonra 2. üniversiteyi okumayı düşünyorum. tekrar dene çünkü kötü bir bölümle ve istemediğin ve iş bulamayacağın bir bölümü kesinlikle sırf gitmek için yazma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.