Şimdi Ara

650.000 TL otomatik araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zor bela sağdan soldan borçla bir araya getirdiğim maksimumum 650 bin TL ile otomatik bir araba almak istiyorum. Bu arabayı arada annem ve kız arkadaşım da kullanacak. O yüzden daha çok küçük arabalara bakıyordum. Peugeot 208 hoşuma gitmişti ama çevremde herkes ya 208'e karşı geldi ya da Peugeot markasına. Benim de tasarım ve donanım açısından C4 exclusive hoşuma gitmişti. Minimum 2015 ve mümkünse 150.000 kmyi geçmeyenler bakıyorum. Bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir?

Favorilere eklediğim birkaç araç;

• Ben dizel yerine benzinli bakardım, seçenekler artar. LPG ile de dizelden ucuza gezilir.

Yaris baktınız mı ? Kadınlar için kullanımı çok kolay bir araç, masraf açma olayı da olmaz, kafa rahat kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Ben dizel yerine benzinli bakardım, seçenekler artar. LPG ile de dizelden ucuza gezilir.

Yaris baktınız mı ? Kadınlar için kullanımı çok kolay bir araç, masraf açma olayı da olmaz, kafa rahat kullanılır.

• Benim kendi görüşüm, galeriden araba alınmaz. Alınacaksa da bilinir, uzun yıllardır bu işi yapan güvenilir bi galeriden alınmalı, tabi benim için yine son tercih.

Sahibinden olan bunlar içinde tercih sebebi benim için. Piyasa durgun, ciddi alıcı olarak cepte de para oldu mu pazarlık gücünüz olur. Yaris hem yakıt hem sorunsuzluk hem de kolay kullanım olarak memnun eder, piyasası da her daim olan bir araç.
  • 308 lere baktinizml mi? Eat6 şanzıman ve motor çok uyumlu iç ve dıs dizayn çok güzel.
    Peugeot diyince insanların aklına 206..307 gibi sorun yumağı arabalar geldiği için bu markadan uzak durun diyorlar. 207..308 orta kasadan sonra işler değişti artık.
    Ben bı ara bayağı arslastirdim.308 leri hatta almak icin heveslendim ama farklı durumlar oldu Astra h dan devam ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.