Şimdi Ara

82 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet gençler en son huzurevindeki haticeye teklif ettim ama kendisini ilişkiye hazır hissetmiyomuş. Bu benim kaderim mi ölmeden bi gün yüzü göreyim artık. Siz 82 yıl elizabeth nedir bilirmisiniz Tavsiyeler nedir ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kestir mehmet'e sor
  • sayısı? Beni geçememişsindir.Benim yaş 62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 24 Şubat 2014; 19:30:30 >
  • hll knk.
  • öbür tarafa yatırım yap, cennetten reserved al. Huriler seni bekliyor.
  • Benim de yaşım 57 oldu neredeyse hâlâ karı yok n'apcaz aynı kaderi paylaşıyoruz amca.
  • @Tabutcurecep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha yaşın genç qamqa ben 98 yaşında evlendim sonra boşandım 112 yaşında ikinci evliliğimi yaptım mutluyum huzurluyum daha önümde uzun yıllar var
  • siz daha gençmişsiniz. ben bitkilerin kökleriyle, solucanlarla takılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

Benim de yaşım 57 oldu neredeyse hâlâ karı yok n'apcaz aynı kaderi paylaşıyoruz amca.

Geçen yine reddedilince çıkardım vurdum masaya yemekhanede. Nejla kalpten gitti ahmet komplekse girdi. Halbuki Nejlayla ne hayallerim vardı ne yapsam olmuyor

Ayrıca amca senin babandır. Dipçik gibiyim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Great Cornholio -- 24 Şubat 2014; 19:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Great Cornholio

quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

Benim de yaşım 57 oldu neredeyse hâlâ karı yok n'apcaz aynı kaderi paylaşıyoruz amca.

Geçen yine reddedilince çıkardım vurdum masaya yemekhanede. Nejla kalpten gitti ahmet komplekse girdi. Halbuki Nejlayla ne hayallerim vardı ne yapsam olmuyor

Ayrıca amca senin babandır. Dipçik gibiyim ben.

Kusura bakmayın efendim, yaşınıza hürmeten amca demek istemiştim sadece. Ayrıca bu yaşlarda çıkarıp masaya vurmak tehlikeli olabilir mazallah, bir yeri falan şişer zaten yaş itibari ile performansı düşüyor biliyorsunuz. Artık hurilerle işinizi görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

sayısı? Beni geçememişsindir.Benim yaş 62

Daha yaşım genç ama ciddi düşünüyorum. filan bana göre değil lütfen konuyu saptırmayalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.