Şimdi Ara

94 Model Opel Vectra

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 94 Model Opel Vectra 1.8,LPG li, Sunrooflu, Klimasız, 9000 YTL'ye alınır mı?
    Bir de bu arabanın problemleri var mıdır? Kullanan arkadaşlar memnunlar mı? Çok Yakar mı? Bilgi verirseniz çok memnun olurum...

• Çok yakmaz ama klimalı 94 8500e alındı
  • kullanan arkadaşlar yedek parça pahalımıdır? heryerde kolay bulunuyormu. ayrıca mg muhammetede teşekkurler bu konuyu açtığı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satham -- 24 Kasım 2008; 0:00:40 >
  • parça problemin olmaz, rahat bulunur ve avrupa arabalara göre parça fiyatı da uygundur. ben de 96 model gt var, genelde şehiriçi kullanıyorum ve ortalama 100km/9,1 lt yakıyor. bence gls, cd veya gt modellerini al. 94 model alırsan 2009dan itibaren vergi problemin de kalmaz. ayrıca 2000 motor olanları enjeksiyonlu, klimalı, dört lastik de disk fren, vs. 1800ler değil diye biliyorum ben. mesela şu araca bakabilirsinhttp://www.sahibinden.com/full_full_orjinal_2_0_vectra_climali_konya_beysehir_WQQaXQQ11298070WQQpXQQdisplayitem
    ben bu aracı şahsen biliyorum, temizdir.
    kafana soru takılırsa özel pm de atabilirsin, yardımcı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zihnigonen -- 24 Kasım 2008; 13:45:16 >

• 9000 ytl bence fazla 8000 den tek kurus fazla vermeni tavsiye etmem

malum opel parcaları biraz tuzludur umarım başına önemli bir sorun cıkarmaz

iyi incele birkac ustaya göstermeden alma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mervegül -- 25 Kasım 2008; 15:39:12 >
  • bu araçlar çok yakmazlar enjeksiyonlularla aynı yakarlar..
    1.8 motorun en güzel özelliği çok az yakmasıdır
    çok sağlam araçtır kolay kolay arızalanmaz.. diğer markaların araçları 200bini geçince masraflar çıakrırken bu kasa vectralar sorunsuz olarak kullanılıyor..
    tek kötü özelliği 1.8de klima olmaması vede yokuşlarda falan çekişten hemen düşmesidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.