Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 20 aralık tarihli teknosa kampanyasından almış olduğum gözüm gibi baktığım makinamı satmak istiyorum .hertürk gibi askerlik geliyor kasım dönemine kadar birde nişan olayları var o yüzden nakite döneceğim.elimde benim gözümde bir kalite abidesi özenle seçtiğim elektronik dünyam var bunları toptan satmayı düşünüyorum herşey 2009-2010da belki yeniden işe başladığımda yeni baştan olacak.

satmak istediklerim

1adet ACER 9523WSMİ+LAPTOP ÇANTASI KORUMALI(herşeyi full)
    1Adet creative 7900 7+1 ses sistemi(kutusunda tam)
    1adet samsung ml 1610 (tam dolu toner+boş toner hediye kutusunda)
    1adet airties rt 110 4portlu adsl modem(kutusunda)
    1adet Powercom imperial 625ap dijital ups.(kutusu belgeleri tam)
    1adet harici philips dvd writer (sıfır sayılır 2dvd yazdırıldı)kutusu ve belgeleri var
    1adet philips 3142 dvd player(sıfırı kutusunda).

2.els atış sitelerinden güvenilir satış yapbiliriz taksit şansıda verebilirim.
    peşin olarakta elden teslim alabilirsiniz
    2200ytl pazarlık payı var
    bence kaçmayacak fırsat.

palm ve cep telefonununu ayrı satacağım
    1adet palm treo 750 pda(sıfır gibi)
    1adet philips9@9f(sıfır kutusunda)
    660ytl pazarlık payı var

fiyat konusunda mesaj atabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixdealer -- 25 Mayıs 2008; 16:35:34 >

• yaw acer 5920 almaya niyetlenmiştim şimdi bu makineye rastladım.
    evden çıkarmayacağım için 17" olmasını istiyordum zaten.
    teknosa da 1766 ytl fiyat yazmışlar.
    5920 mi yoksa bu mu diye soruyorum size.
    teşekkürler
  • kesinlikle bu makinayı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 27 Mayıs 2008; 23:28:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: berden

yaw acer 5920 almaya niyetlenmiştim şimdi bu makineye rastladım.
    evden çıkarmayacağım için 17" olmasını istiyordum zaten.
    teknosa da 1766 ytl fiyat yazmışlar.
    5920 mi yoksa bu mu diye soruyorum size.
    teşekkürler

Bence 5920 nin 8600 gtli olup en az t7500 işlemcili olan modeli. Bunların işlemcileri 7900gs için yetersiz kalıyor.
  • arkadaşlar uzun zamandır yazmamıştım..Ben artı 250 gb daha taktım ...sistemi yeni hdd ye kopyaladım sessiz hdd samsung,güzel oldu..toplamda 400 gb oldu..tavsiye ederim
  • Hayırlı olsun. Gittigidiyorda biri bu laptoptan satıyor resimlerede senin resimleri koymuş heralde çünkü sen satmıyorsundur diye tahmin ediyorum.
  • yok ben satmıyorum...dahada eklemeler yapıyorum
  • hocam bulabilirsen t7600 olmadı t7400 çok iyi gider bu ekran kartına.
  • ah keşke bulabilsekte taksak. neden getirmezlerki bu mobil işlemcileri türkiyeye??
  • şimdi bu hacete fsbsi 667 olan tüm yüksek işlemciler takılabiliyormu arkadaşlar? en son hangi işlemciyi takabiliyoruz. nm1'in dediği t7600 ve t7400 fsbsi 667 mhz. ancak 7300 felan 800 mhz. onları takamıyormuyuz?
  • Hocam maalesef ben benim go7300 lü 17" modeli sattım 5920g aldım bu yüzden ve de ekran kartından tabii ki, hatta elindeki T7500 ü de satıp T9300 almayı planlıyorum sizin gibi 945p chipsetli anakartlara uysaydı hemen satacaktım ama ancak 965p anakartlar bu ilemcileri destekliyor onlarda garanti bozulmasından çekindikleri için işlemcime pek talip çıkmıyor.
  • ben bunu satmadan tablet pc yada 12,1 inch bişey alıcam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 13 Temmuz 2008; 13:52:44 >
  • Bu bilgisayarı alalı yaklaşık 6 ay oldu, bu süre içinde oyuna doydum Bitirdiğin oyunları bir sıralıyayım

Call of duty 4
    Crysis
    Soldier of Fortune 3
    Fuel of war
    Medal of Honor Airborne
    Need for speed Most wanted
    Need for speed Carbon
    Need for speed Pro street ,daha aklıma gelmeyen olabilir

Ayrıca Pes 2008, Fifa 2008, Cmr rally dirt bunlarıda bir müddet oynadım. Hepsinide gayet yüksek çözünürlük ve yüksek ayarlarda oynadım gayet eğlenceliydi...
  • Herkese iyi günler. Son mesajdan bu yana 1 aydan fazla olmuş ama bu bilgisayarın kullanıcılarına sormak istediğim sorular var. Bu bilgisayarı teknosa nın sitesinde gördüm fiyatı hoşuma gitti ama işlemcisi hakkında teknosa nın sitesinde sadece 1.66 ghz yazıyo bana biraz daha bilgi verebilir misiniz.[çift çekirdek midir vs. (bu çift çekirdek ne işe yarar)]

Bu bilgisayarı alma amacım mühendislik programları. Ben pek bilmiyorum özellik işlerini yani aldığımda istediğim mühendislik programını kurabilirmiyim?

Bu teknosada ki bilgisayar sizinkilerle aynı mı, fiyatından dolayı içime bir kurt düştü yoksa 8 ay içinde fiyatın bu kadar düşmesi normal mi?

Sorularım biraz basitce olabilir ama gerçekten özellik konusunda oldukca zayıfım. Şimdiden herkese TEŞEKKÜR EDERİM.

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119983031&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

• arkadaş baktım ve benim makina naasıl bukadar ucuzladı şaşırdım
    ama ben makinadan çok memnunum bence şu fiyatıyla bu makinayı kaçıracak eleman varmıdır bilmiyorum.
    üzerinde 2gb ram var ve 4gb destekliyor. işlemcisi t5500 1,66 çift çekirdek diyo ama içinden şimdiye kadar hep t5600 1,83 çif çekirdek çıktı bence bu fiyata kaçırma
  • iide o fiyat yazıyorda makina stoklarda varmıydı ki hiç. hep haberdar et yazıyor.
  • doğrudur haberdar et diyor ama yinede öyle yazması üzdü beni.
    bu ara bazı arkadaşlara sorayım benim makina bazen donuyo acaba neden olabilir . görev yöneticisini açmayıncaya kadarda kendine gelmiyor acaba sizce neden olabilir.
  • bu makinanın şu anki fiyatı nedir acaba
  • şaka gibi ama 900 ytl.bende yeni grdüm ve stokta varsa yarın almayı düşünüyorum
  • tabiki yok ellerinde :))
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.