Şimdi Ara

ACİL YARDIM LÜTFENN!! İNSİGNİA V40 ASTRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ötv indiriminden yararlanarak araç alacam bi türlü karar veremedim.. Sizlerin fikri nedir.Bu konuda yardımcı olırsanız sevinirim.
    Öncelikle araçlar çok alakasız biri b biri c biri d sınıfı

1.volvo v 40 neden?? dizel otomatik kalite 59 bin tl ye geliyor kafamı kurcalayan arka taraf dar bagajı küçük ama sağlam araba

2. Opel yeni astra sport paket 136 bg 50 bin tl dizel sedan gayet makul amma derim ki kendi kendime bunu alacağınaaaaaaaa

3. OPEL INSİGNİA 1.4 fabrikasyın lpg li 140 hp bu cunuvarı mı alsam 55.750 stil paket dahil.... sonra kafam çark eder bunu alacağıma volvo , volvo olacağına astra e madem astre insignia :))

• tiguan neden düşünmüyorsunuz
  • Ben volvo derdim.
  • Bu secenekler arasinda Astra dusunmezdim.

Insignia eger cidden fabrikasyon lpg ise ona daha yakin olurdum.
  • Ben olsam V40 alırdım.
    Burada ihtiyaçlar önemli aileniz genişse insignia ama aileniz küçükse yada gençseniz Volvo V40 öneririm.
    Alternatif olarak Bmw 1 serisi öneririm.
  • a3 sportback tdi attraction der geçerim.
  • aile küçük hatta minicik . . Beş yıl sonrayi düşündugm için kafa karisiyo yusuf hocam .. bu arada a3 e güç yetmiyor 77 kusure geliyor
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Bu secenekler arasinda Astra dusunmezdim.

Insignia eger cidden fabrikasyon lpg ise ona daha yakin olurdum.

Hocam düşünüyorum aslında volvo seçeneği olunca bilemedim.
  • BatuKır B kullanıcısına yanıt
    Tiguan arkadaştan var lpg uyumsuz yakmıyor içiyor mübarek... 20 lpg yakıyorsa 15 te benzin yakıyor akl vardı tabi üzerinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navim -- 18 Şubat 2015; 9:15:22 >
  • tartisilmasiz insignia derdim
  • Ordakilerin hangisini b sınıfı sandınız merak ettim.
  • Volvo v40 veya s60 bakın bence
  • Pardon volvo a sinifi bugün öğrendim sonuç olarak anlatmak istediğimi anladınız değil mi hocam
    ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: navim

Pardon volvo a sinifi bugün öğrendim sonuç olarak anlatmak istediğimi anladınız değil mi hocam
    ..

Hocam özrünüz kabahatinizden beter. Volvo v40 aynı astra gibi c sınıfı bir araçtır.
  • druc kullanıcısına yanıt
    ya hocam youtube den baktım da a sınıfı diye ama dielim ki x sınıfı mesele o değil arkadaş sen bana öneri sun şundan dolayı şunu al de boşverelim şimdi tartışmayı v40 mı insigni a mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Volvo v40 veya s60 bakın bence

hocam 60 ın üzerine çıkamam o yüzden s60 seçeneğim olsa düşünmezdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navim -- 18 Şubat 2015; 9:13:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Volvo v40 veya s60 bakın bence

hocam 60 ın üzerine çıkamam o yüzden s60 seçeneğim olsa düşünmezdim...

Alıntıları Göster
    aslında gönlümde hep insignia vardı stil paket beyaz türkiyede bi yerde var sanırım beni bekliyor.. Ama lpg yi araca yakıştırmadığımdan biraz vazgeçme edasınayım amma lakin insignia görünce içim gidiyor. v40 dizel ve otomatik olunca e kalitede ortada mı acaba diye çark ediyor duruyorum ama onunda arka koltuklar çok kötü tavaqn çok yakın basık bagaj dar... Astrayı eledim tamamen... İNSİGNİA Mİİİ V 40 Mİİİİİ :))

• navim kullanıcısına yanıt
    Mazda 3 power alındıı
  • quote:

Mazda 3 power alındıı
    hocam v40 en baba tercih olur.

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturkbayer34

hocam v40 en baba tercih olur.

saygılar.

Üniversite sınav sonucu gibii , istediği puanı tutturamayınca tercih dışına çıkmış, eleman Mazda 3 almış.
    Daha neyi teklif ediyorsun ?

Hayırlı olsun diyelim kapansın bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 29 Mart 2015; 22:42:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.