Şimdi Ara

Airties RT210 ve U.S robotics USR5410 uyumsuzluk mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • problemi acik acik yazmaya calisacagim forumda biraz baktim ama bulamadim benzer bir durum daha once tartisilmis ise buraya linkini atarsaniz sevinirim.

wireless baglanti portu olmayan laptop a bu ikiliyi aldim ve kurdum.
    oncelikle us robotics wireless card kesinlikle rt210 un agini gormedi, bende roboticsin driverlarini update ederek denedim ve basarili sonuc aldim.

simdi sorunum su: ag baglantilari bolumunde arasıra baglanti olarak rt 210 u gormuyor bazen goruyor tabi gormedigi zamanlarda internet baglantisi da dusuyor. denedigim kadariyla rt210 ile robotics arasindaki mesafe arttikca bu hat kopmalari artiyor. bende bunun cozumunu ariyorum.
    ilgimi ceken bir diger nokta ag baglantilari bolumunde sag tarafta bulunan baglanti derecesini gosteren gosterge ( diger bir laptopla denedigimde herzaman 5 tane yesil olarak gozuken ) sanki hic cekmiyormus gibi bembeyaz duruyor. ag aradigimda zyxel bir modem buluyorum onuda ayni sekilde bembeyaz goruyorum ( oteki laptopla 5 ila 3 arasi degisiyor )

baska bir laptopla denedim kesinlikle herzaman evin heryerinde tam cekim alaninda kaliyorum ve bu zamansiz baglanti kesilmeleri olmuyor.

bu kopmalarin sıklıgını soracak olucaksaniz tam olarak birsey soyleyemeyecegim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.