Şimdi Ara

Akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz bu ülkede

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazen kafayı yeme noktasına geliyorum, okul okuyorum son senem, geleceğimi iyi görüyorum bu yüzden kimseyle pek dalaşmak istemiyorum, bazen sinirli zamanıma denk geldiği falan oluyor kendime hakime olamıyorum, ama takıntılı bi kişiliğe sahip olduğum için atlatması zor oluyor, en çok da trafikte yol vermeyince el kol yapan, sürekli korna çalan arkandan, ufak bi hatanda camı açıp direk bağıran vs ya da sokakta normal yolunda yürürken cins cins bakan laf atan falan, bundan 4 5 yıl önce olsa o zamanlar araba kullansam kesin katil olurdum hiç bi şey düşünmezdim, ama şimdi bişey yapamıyorum iki tane gereksiz için kendimi ne diye yakayım diye düşünüyorum ama gece kafamı koydugumda aklıma geliyor adamın hiç bi suçum yokken bana bağırması falan kafayı yiyicek gibi oluyorum, bu sürekli oluyor, hangisi daha mantıklı diye düşünmeye bile başladım, geleceğim mi akıl sağlığım mı çünkü gerçekten çok takıyorum ve eminin ki böyle olayları takmayan insan azdır

• Yok ki
  • Yoğurt yiyerek
  • Koruyamiyorum.
  • Bu ülke dediğin yerde yaşamayarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Yoğurt yiyerek
    Geçiyor mu kanka yoğurt yiyince
  • - Çok haber takip etmiyorum.
    - İnsanlarla siyaset ve din tartışmıyorum.
    - Kendi başına kalabildiğim alanlar keşfediyor ve buna zaman ayırıyorum
    - Sürekli ders çalışıp bu ülkeden gittiğimi hayal ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daten -- 5 Ağustos 2019; 16:23:52 >
  • Buraya konu açarak
  • Antidepresanla .d
  • Korunacak bir akıl sağlığım kaldığını düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.