Şimdi Ara

Ankara'da Otomobil Fuarı oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara'da her yıl düzenli Otomobil Fuarı oluyor mu arkadaşlar? Oluyorsa nerede, ne zaman? Olmuyorsa neden olmaz kardeşim?

• her yıl armada da oluyor ama tam tarıhını hatırlamıyorum mayıs veya hazıran olabılır
  • berbat oluyor, turan güneşteki galerileri gezin daha iyi :)....
  • otomobil fuarı olarak değilde ben bi tuning firmasının etkinliğine katılmıştım

tek kelime ile mükemmeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

her yıl armada da oluyor ama tam tarıhını hatırlamıyorum mayıs veya hazıran olabılır

Armada'dakini biliyorum. Tam olarak fuardan bile sayılmaz. Birkaç tane bayi, bir sürü lpg dönüşümcü, yedek parçacı, modifiyeci vs.nin geldiği bir mini fuar oluyor o. Benim kastettiğim, İstanbul'daki kadar olmasa bile, yinede büyükçe bir organizasyon. Mesela ne bileyim, Altınpark'ta falan..
  • Anladığım kadarıyla olmuyor. Neden acaba? Hem başkent, hem de 4 milyonun üzerinde nüfusuyla gayet büyük bir şehir. Sizce her yıl böyle bir fuar düzenlense rağbet görmez mi?
  • Bir zamanlar altınpark ta yapılıyordu muhteşem olmasada baya güzel oluyordu her yıl daha az daha az araba gelmeye başladı en sonunda tamamen bitirdiler ve artık hiç yapılmıyor... Keşke tekrar yapılsa ama vardır heralde bi bildikleri istedikleri ilgiyi göremiyorlar demek ki....
  • olsada tırt olur :)
  • ankarada eskıden fıfty yapardı nısan da fılan cok da guzel olurdu ama sımdılerde 3 tane kulustur(şahin doğan bmw e30)kapısmaya calısıyolar 30 35 kısıde orda olur al sana organızasyon ankara nın organızasyonu bunlardan ıbaret bırde eskı hıpodromda drag olur 30 hazıran yada temmuzun bası gıbı ama herhalde artık drag dıyede bırsey kalmadı hep ıyı suruculerı tosfed kusturdu ama bunların hepsı modıfıye uzerıne armada da olanda 2 tane galerı getırmıs aracların baslarındada kendını begenmıs elemanlar al sana fuar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 18 Eylül 2009; 11:53:45 >
  • Armada'da geçtiğimiz Mayıs'ta düzenlenen gerçekten kötüydü...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.