Şimdi Ara

ARABA TAVSİYENİZE GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIM VAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese öncelikle merhabalar araba almayı düşünüyorum ve bütcem ortlalama kredi ile birlikte 100.000 tl civarı, düşündüğüm araçlar ise;

*A3 1.4 TFSI 150 hp Attraction S tronic 88.000 TL

*Yeni MINI Cooper 5 Kapı 85.000 TL

Bu iki araç arasında çok kaldım ama bütçemi çok zorlarsam aşagıdaki araçları veya temiz ikinci ellerinide düşünebilirim fiyatlarından ziyade araçlar hakkında ne dersiniz nasıllardır sizce

*Seat Leon Cupra 2.0 125.000 TL

*BMW X1 1.6 108.000 TL

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonito.

Herkese öncelikle merhabalar araba almayı düşünüyorum ve bütcem ortlalama kredi ile birlikte 100.000 tl civarı, düşündüğüm araçlar ise;

Bu iki araç arasında çok kaldım ama bütçemi çok zorlarsam aşagıdaki araçları veya temiz ikinci ellerinide düşünebilirim fiyatlarından ziyade araçlar hakkında ne dersiniz nasıllardır sizce

*BMW X1 1.6 108.000 TL

Bana kalırsa 1.6 motoru geçme gereksiz yere vergi verme
    5kapı Cooper yerine Countryman S 4x4 veya 2011 üstü Cooper S veya alabiliyorsanız Jcw tavsiye ederim.

Yeni MINI güzel gelmedi bana heleki 5 kapısı çok anlamsız arka kapılar oyuncak gibi. Kapı yapmak için yapmışlar.

• Yakıt sıkıntınız yok sanırım. 90 bine 1.6 tdi s-tronici a3 almak daha mantıklı degil mi?
    Yeni cooper'ın içi bence güzel countryman falan içleri çok eski geliyor bana her ne kadar mini tarzı öyle olsa da ...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-estoril-mavi-m-paket-118i-181718057/detay

Böyle bir şey de düşünebilirisiniz hocam. M paket olmayanları da ha ucuz
  • Ben listeye T4 motor V40'da eklerdim.Ama önden çekiş bunu unutmamak lazım.

Şimdi listenize gelince A3 önden çekiş,Mini önden çekiş (bildiğim kadarıyla) ve Seat Leon Cupra 'da önden çekiş.

Liste de bir tek X1 arkadan itişli o da Suv benzeri arada kalmış bir araç.

Ben olsam listeye bana göre gerçek olan arkadan itiş araçlar eklerim.

Mesela 320ied hem 1.6 vergisinde hem de performans olarak listedeki 2.0 lara yakın Cupra ile arası 1.6 saniye.

Mesela 118İ 0-100'ü 7.4 saniye cupra ile arası 1.4 saniye hem de vergi avantajı olan bir araç Cupra'ya göre.

Kısaca ben performans arayan biri olsam arkadan itiş bakarım.Performansı belki önden çekişlerden geri olur ama alacağınız

zevkte ona değer.

Bu arada önden çekiş sorun değilse Octavia RS'de bakardım ben.
  • Al bitane dizel led paket sanruflu leon keyfine bak. Geri kalanlada türkiye turu yaparsın. Para fazla diye hepsini harcama
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-estoril-mavi-m-paket-118i-181718057/detay

Böyle bir şey de düşünebilirisiniz hocam. M paket olmayanları da ha ucuz

BMW düşünmüyorum ama fikiriniz için teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizlen

quote:

Orijinalden alıntı: Bonito.

Herkese öncelikle merhabalar araba almayı düşünüyorum ve bütcem ortlalama kredi ile birlikte 100.000 tl civarı, düşündüğüm araçlar ise;

*BMW X1 1.6 108.000 TL

Bana kalırsa 1.6 motoru geçme gereksiz yere vergi verme
    5kapı Cooper yerine Countryman S 4x4 veya 2011 üstü Cooper S veya alabiliyorsanız Jcw tavsiye ederim.

Yeni MINI güzel gelmedi bana heleki 5 kapısı çok anlamsız arka kapılar oyuncak gibi. Kapı yapmak için yapmışlar.

Renkler ve zevkler tartışılmaz tabiki ama açıkçası eski cooperlardan düşünmüyorum içleri çok hoşuma gitmiyor arabada ibre ortada olmamalı bence o yüzden yeni cooper ı ekledim listeye genede fikirleriniz için sağolun vergi konusunda haklısınız 1.6 alıp fazla vergi ödememek lazım javascript:void(AddText('[:\'(]'))

• Automobilista kullanıcısına yanıt
    volvonun iç tasarımı hiç hoş olmadığı için eklemedim yoksa dış görünüm ve teknik olarak çok güzel araba. Ve diğer arkadaşada söylediğim gibi bmw düşünmüyorum. Arkadan itişli olabilir ama 0 arabalarda arkadan itiş baya az artık bakalım bi araştirim ben teşekkür ederim javascript:void(AddText('[:\'(]'))
  • sonumuz o günü görünüyor javascript:void(AddText('[:\'(]'))
  • Mercedes A200 amg güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.