Şimdi Ara

Arabadan anlayanlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: mfd538

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-bursadan-temiz-saxo1.4-195567098/detay bu linkteki aracı yorumlayabilir misiniz?

Şahsen ben olsam r19 europa alırım tam 10 seneye yakın kullandım çok memmun kalmıştım sizede tavsiye ederim.

• 2.araç olarak düşünüyoruz şehiriçi için az yakması ve park problemi olmaması önemli yinede öneri için teşekkürler.
  • Her an 300 500 masraf açabilecek seviyede yani kritik seviyede bir araç bence. Alınabilir mi, evet alınabilir fakat dediğim gibi temiz de çıkabilir, sorun da çıkarabilir..
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-otomatik-sanziman-komple-yenilendi-196185679/detay
    İlanı rastgele Seçtim eğer bakımlı ve temizse sorun çıkarmaz
    Citroen ise risk işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sorunsuz japonlar diye düşünmüştüm demek ki otomatik her zaman risk.
  • ilandaki saxo gayet temiz ve diri duruyor komle boyanmış vs yaşı gereği diri duruyor lakin benzinli olması
    ekonomi yapmanıza mani olur tüplü modeller bakarsanız daha sağlıklı olur
    illa pratik bişiler küçük az yakan diyorsanız daitsular vs de güzel araçlar
  • araba güzel kasası ön paneli kuleleri temiz duruyor sağ tarafı fotolarda pek belli değil ama 2. araç şehir içi ekonomi içinse 1.5dizellerine bakın daha az yakar.
  • Hocam ya iyi bakılmış yada temiz işçilik çıkarılıp toplanılmış . Yaşına göre diri duruyor araba . Yakından görmeden fazla bir şey diyemeyiz ama eski citröenlerde sıkıntı çıkarır diyenler görmüştüm . 1.5 Dci renolara falan bak hocam clio bulunabilir o fiyata seni de üzmez .
  • İlan sahibiyle konuştum 3.5 senedir bende dedi bendeyken arkadan bir kazası oldu bagaj kapağı boyanıp düzeltildi dedi benden öncesini bilmiyorum ustaya gösterdim al dedi aldım dedi pek güvenilir gelmedi açıkçası bende bir ekspertiz yaptırın ki aracın ne olduğunu siz de bilin dedim o da düşünürseniz beraber yaptırırız dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.