Şimdi Ara

audi a3'e RS6 Jant taktım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nezamandır aklımdaydı.Böyle bir deneme yapmak istedim.Araç s-line olmamasına rağmen eskisine nazaran çok daha sportif bir görünüm kazandı.Çok memnunum.18'' jant ve lastik takmama rağmen performans ve konfordada benim hissettiğim gözle görülür bir değişim olmadı.Sizce nasıl olmuş? Bir sonraki dokunuş RS ön ızgara olacak :)

(Bu arada araç 17'' orjinal jant ve continental marka 3000 km deki lastikleri forum üzerinden satmış bulunmaktayım.2BİN KM kullandığım ve Şubat ayında 1900TLye aldığım Michelin Alpin4 Kış lastik takımınıda elden çıkaracağım.İlgilenenlere duyrurulur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertergün -- 11 Nisan 2016; 16:37:07 >

• Bence gayet iyi olmuş
  • acayip parlamış ne var bu araçta boya koruma olarak veya cila vs. ?

Bende de aynı renk sedanı var seramik kaplama var benimki de fena parlıyor

RS6 jantı mükemmel olmuş bu arada...Direkt orijinal mi bu replika mı? Direkt uydu mu? Benim de takasım geldi bizim bijonlar kaça kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 17 Nisan 2016; 22:09:50 >
  • Orjinal mi bu jantlar? Siyah olanları çok hoşuma gidiyor benim
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Araç üzerinde seramik kaplama veya cila yok.Sadece temiz kullanmaya çalışıyorum.Güneş ışığı ile birlikte böyle bir görüntü ortaya çıktı sanırım.Araba kendini belli ediyor.
    Jantlar replika.Audi jantlar için bijon flan çok önemli değil.Zaten uyuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertergün M kullanıcısına yanıt
    18 " aracı yükseltir yay veya coilover düşünebilirsin.

Yapılacaklar

- Yay
    - Spacer
    - S3 difüzör ve ızgara
    - Krom ayna kapak
    - Gizli özelliklerin açılması (Ender elektronik)

Aracın çehresi değişir.
  • Arabanın içi çok dar olmasa Golf yerine alabilirim .

• Kırmızı araca siyah rs6 çok güzel giderdi buda gayet hoş olmuş. Bugün bende a6 için baktım. Arkadaşımın tanıdığı bir esnaf ısrarla 20 inç dedi. Hatta jantı takozla tekerin yanına koydu. 20 ve 19 arasında kararsızım. Araç kaplama için fiyat sorduk. 6-7bin fiyat verdiler. Bu kaplama işleri bu kadar pahalı mı??

• Hocam hmjant lastik orjinal kaca vermistin, ben de dusunuyorum satmayi

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Lastikleri 750 ye satmıştım.Jantlarda 1000 TL idi sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.