Şimdi Ara

Avea Jet mobil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
30.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avea Jet mobil almayı planlıyorum. Kullananlar var mı, mennnunlar mı? Hız nasıldır, çok kesinti oluyor mu? Haberlerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canercan -- 21 Eylül 2009; 14:52:14 >

• ufak bir uyarı yapayım..alırsan internete hemen girme..paketin aktif olduğuna dair sms gelmesini bekle..ondan sonra gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta83

ufak bir uyarı yapayım..alırsan internete hemen girme..paketin aktif olduğuna dair sms gelmesini bekle..ondan sonra gir
    Ben 4 aya yakındır avea 3G internet kullanıyorum 2 GB bilgisyarda doya doya paketini kullanıyorum.Valla ben şuan memnunum hızı en azından şebeke zayıflığında bile 2,5 Megabiti görüyor buda bana hayli hayli yetiyor.Ama ben samsung U800 ü modem olarak kullanıp dizüstüne bağlıyorum.Eğer 3 G sinyali yeterli düzeyde alınıyorsa modem alınabilinir ama sinyal alınmıyorsa bence almayın.Ben hiç sorun yaşamadım çok stabil çalışıyor ve nadirdir kesinti olduğu aveada kota sorgulama yok ona göre sadece kontörlüde var diyorlar ama ben hiç çalıştıramadım servisi.Ben tavsiye ederim aveanın internetini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercan

Merhabalar,
    Avea Jet mobil almayı planlıyorum. Kullananlar var mı, mennnunlar mı? Hız nasıldır, çok kesinti oluyor mu? Haberlerinizi bekliyorum...

bu dediklerin birazda operatörünle ilgili..Avea mesela benim bulunduğum bir çok ortamda ya çekmiyor ya da çok az çekiyor.Vodafone ya da turkcelli tavsiye ederim.Özellikle 99 liralık kampanyası gayet güzel vodafoneun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Merhabalar,

bu dediklerin birazda operatörünle ilgili..Avea mesela benim bulunduğum bir çok ortamda ya çekmiyor ya da çok az çekiyor.Vodafone ya da turkcelli tavsiye ederim.Özellikle 99 liralık kampanyası gayet güzel vodafoneun..
    pahalı değil mi 99. bildiğim aveada 35 55 civarı fiyatlar
  • quote:

bir kereye mahsus 99 lira vereceksin ve herhangi bir şekilde taahhüdün olmayacak 3 ay boyuncada 1 gb internetin bedava olacak.
  • quote:

quote:

bir kereye mahsus 99 lira vereceksin ve herhangi bir şekilde taahhüdün olmayacak 3 ay boyuncada 1 gb internetin bedava olacak.

Alıntıları Göster
    hmm, bunu düşünmek lazım o zaman...
  • + 3G stick hediye

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: incele

+ 3G stick hediye

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    yha ben avea jet aldım 4 gb..ev çok az yüksek benim.4.kat.masaüstünde de .calışıomuş bu usbmodem.hatta denedk avea bayisinde..evde takıyorum.yeşil ışıkta yanıo.ama simkart silik gözüküo..sim kart takılışı doru.çünkü hiç çıkarmadan evdede taktım..bekliyorumm.değişmio..yardım edersenz sevnrim.:DDD

• quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Ben 4 aya yakındır avea 3G internet kullanıyorum 2 GB bilgisyarda doya doya paketini kullanıyorum.Valla ben şuan memnunum hızı en azından şebeke zayıflığında bile 2,5 Megabiti görüyor buda bana hayli hayli yetiyor.Ama ben samsung U800 ü modem olarak kullanıp dizüstüne bağlıyorum.Eğer 3 G sinyali yeterli düzeyde alınıyorsa modem alınabilinir ama sinyal alınmıyorsa bence almayın.Ben hiç sorun yaşamadım çok stabil çalışıyor ve nadirdir kesinti olduğu aveada kota sorgulama yok ona göre sadece kontörlüde var diyorlar ama ben hiç çalıştıramadım servisi.Ben tavsiye ederim aveanın internetini...

Atma Ziyaaa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Atma Ziyaaa...

Alıntıları Göster
    Jet nasılmış göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-16732AB92

Jet nasılmış göreceğiz

Alıntıları Göster
    ben 6gb 55 milyon AVEA Jet modemden 1 yıllık sözleşme kampanyasından aldım. 25 gün geçti kota 5,5 gb a dayandı. şimdi ay sonunu gelmesini bekliyorum kota sıfırlansın diye

ilk aldığımda edge ile bağlanıyordum pek kota gitmiyordu 3g biraz biraz çekmeye başlayınca kota hemen doldu.
    onun dışında söyliyebilceğim bişiy pek yok
    yani bildiğin avea işte. kıyaslama yaparsak turkcell vınnı da kullandım hemen üst komşuda var. o daha iyi gibi
    ben mecburen 1 yıl avea ile yardırmaya devam tavsiyem avea almayın ama turkcell vodafone filanı deneyin
    deneyimlerinizi yazın 1 yıl sonra belki aranıza katılırım.
    ilkokuldaki sevgilimi buldum hep facebooka takıldım onu tekrar tavlamaya çalışırken kotalar doldurduk

• quote:

Orijinalden alıntı: mufuso
    ben 6gb 55 milyon AVEA Jet modemden 1 yıllık sözleşme kampanyasından aldım. 25 gün geçti kota 5,5 gb a dayandı. şimdi ay sonunu gelmesini bekliyorum kota sıfırlansın diye

ilk aldığımda edge ile bağlanıyordum pek kota gitmiyordu 3g biraz biraz çekmeye başlayınca kota hemen doldu.
    yani bildiğin avea işte. kıyaslama yaparsak turkcell vınnı da kullandım hemen üst komşuda var. o daha iyi gibi
    ben mecburen 1 yıl avea ile yardırmaya devam tavsiyem avea almayın ama turkcell vodafone filanı deneyin
    ilkokuldaki sevgilimi buldum hep facebooka takıldım onu tekrar tavlamaya çalışırken kotalar doldurduk

speedtest.net'ten hız testi yapıp koy buraya bakalım.

6 gb kotayı bitirmişsin hızın düşük olsa bitiremezdin o kotayı.

• 3g hem kota düşmanı hem de cok hizli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

3g hem kota düşmanı hem de cok hizli değil.
    askerliğimden dolayı şu anda kırklarelindeyim. haftasonları iphone u tether ederek bilgisayarımdan internete giriyorum ve acaip memnunum. askerden sonra denemelerim artacaktır....teknolojisiz şafak sayıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta83

ufak bir uyarı yapayım..alırsan internete hemen girme..paketin aktif olduğuna dair sms gelmesini bekle..ondan sonra gir
    Mrb... Bu aktif mesaj derken aveatest aktif edilmiştir diye bi mesaj mı yoksa"Avea Jet Mobil Modem Kampanyamiza katildiginiz icin tesekkur ederiz. 4 GBlik Internet Paketiniz hattiniza tanimlanmistir. Iyi gunlerde kullanin"diye bir mesajı mı beklemeliydm çünkü bu 2 mesaj farklı günlerde geldi.. ben ise hemen aktiflik edilmiştir mesajını görünce nete girdim.. Acaba ücretli mi girmiş oluyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim .. Tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufuso

Acaba bu kotanın ne kadar olduğunu nerden öğrendin.. Yardımcı olur musun.. tşk edrim

• quote:

Orijinalden alıntı: sananemm
    Mrb... Bu aktif mesaj derken aveatest aktif edilmiştir diye bi mesaj mı yoksa"Avea Jet Mobil Modem Kampanyamiza katildiginiz icin tesekkur ederiz. 4 GBlik Internet Paketiniz hattiniza tanimlanmistir. Iyi gunlerde kullanin"diye bir mesajı mı beklemeliydm çünkü bu 2 mesaj farklı günlerde geldi.. ben ise hemen aktiflik edilmiştir mesajını görünce nete girdim.. Acaba ücretli mi girmiş oluyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim .. Tşkler

avea müşteri hizmetlerinden aktif edilen günü ve saati öğren daha sonra aktif edildiğine dair gelen mesajın tarihi ve saatine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: sananemm

avea müşteri hizmetlerinden aktif edilen günü ve saati öğren daha sonra aktif edildiğine dair gelen mesajın tarihi ve saatine bak.

Alıntıları Göster
    Kotasız 500 mb yeterli olur mu sizce ? İşyerinde indirme yapabiliyorum. İndirme yapmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Kotasız 500 mb yeterli olur mu sizce ? İşyerinde indirme yapabiliyorum. İndirme yapmayacağım.

Alıntıları Göster
    aveanın tahattüssüz 7tl lik bir kampanyası mı ne varmıs var mı oyle bi sey yada 12-24 ay gibi sozleme yapmadan 3g yad 2g hızında makul bir fiyata sadece internettte dosya gondermek msn gibi bir sey için hangisini secelim sizce
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.