Şimdi Ara

Bacak İnceltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar. 4 gündür android runtastic şınav,mekik,squad uygulamalarıyla çalışıyorum. squad'ı bacaklarımın incelmesi için yapıyordum ama ekşide squad bacakları kalınlaştırır diye okudum. Bacaklarım kalıtsal olarak kalın, internette inceltilebileceği yazıyor. Ama okuduğum şeylerin hepsi birbiriyle çelişiyor. bacağımın üst kısmını özellikle iç bacak bölgesini yakmak istiyorum. Bilgisi olan biri aydınlatabilirmi beni?

• Bölgesel yağ yakımı yok ancak sıkılaştırabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Bacak İnceltme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATYPICAL

Bölgesel yağ yakımı yok ancak sıkılaştırabilirsin

Ya dediğim iç bacak kısmındaki yağlar yüzünden pantolonlarım sürtünmeden yırtılıyor. sanırım sıkılaşmasıda yeterlidir
  • Kiz arkadasimiz icin spordaki hocaya sormustuk.Squat bacaklari baldirlari kalinlastirir demisti.Inceltmek icinde yürümesini tavsiye etmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

Bacak İnceltme

Ayıptır sorması hangisinin neresi kötü ?

• Takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

Bacak İnceltme

An itibari ile squad'ı bırakma kararı aldım...............
  • kötü veya iyi diye atmadım squat bacakları kalınlaştırdığını söylemek için attım. Ama fikrimi sorarsanız soldakinin cılızlığı kötü bence :)) skinny katagorisinden zirveye atlamış hatun :D
  • Benim de kalça kalın, bacak desen o da kalın. Gerçi sağlam bir görüntüm var ama rahatsız olmaya başladım. İnceltici program bulursan bana da haber et.
  • Up.

• deadlift yapabilirsin. ama sakatlanma riski yüksek iyi öğrenmen lazım hareketi.
  • Bende özellikle pantolon seçerken bacak kalınlığı nedeniyle beden tutturmakta sıkıntı yaşıyorum. Bisiklet egzersizi imkanım da yok. Başka bacak inceltme yolu var mı bildiğiniz gerçekten işe yarayan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

hızlı yürü

koş

yüz

beslenme

uyku

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.