Şimdi Ara

bankasya yıllık hesap ücreti alıyormu almıyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hesap açtırıcamda arkadaşlar biri 20tl diyor biri şikayetvarda 5tl diyor, sitesinde bakıyorum ücretsiz diyor.. biri açıklayabilirmi şu durumu..

birde bu alacağım banka kartıyla avmlerden alışveriş yapaiblirmiim kredi kartı gibi..

• garantı bankası hem kredı kartından kesmıs hemde banka hesabımdan hırsız bunlar ya resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvation2009

garantı bankası hem kredı kartından kesmıs hemde banka hesabımdan hırsız bunlar ya resmen

garanti kredi kartı için 35, banka kartı için 68 alıyor senelik haberiniz olsun aman uzak durun kardeşler ordan..
  • Bankasya kredi kartlarına yıllık ücret almıyor.Yıllardır kullanıyorum şahitlerim var Garanti ve diğerleri alıyorlar sağolsunlar,ama arayıp kardeşim kart ücreti alıyorsunuz kapatın kartımı deyince beyefendi şöyle böyle deyip bonus vs.. veriyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Bankasya kredi kartlarına yıllık ücret almıyor.Yıllardır kullanıyorum şahitlerim var Garanti ve diğerleri alıyorlar sağolsunlar,ama arayıp kardeşim kart ücreti alıyorsunuz kapatın kartımı deyince beyefendi şöyle böyle deyip bonus vs.. veriyorlar..

kredi kartı değilde banka kartı alıcaktım.. onun ücreti varmı?
  • Bankasya almıyor bende kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafiik

quote:

Bankasya kredi kartlarına yıllık ücret almıyor.Yıllardır kullanıyorum şahitlerim var Garanti ve diğerleri alıyorlar sağolsunlar,ama arayıp kardeşim kart ücreti alıyorsunuz kapatın kartımı deyince beyefendi şöyle böyle deyip bonus vs.. veriyorlar..

Banka kartım da var,ona da almıyorlar.Hatta Garanti nin internet şubesini kullanıyordum şimdi Asya ya geçtim.Havale eft hiçbirşeyden para almıyor Asya..Garanti en ufak şeye 5-10 kesiyordu,inanılmaz paramı yediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: rafiik

quote:

banka kartı alacağınıza göre vadesiz hesap açtıracağınız anlamına gelir ki bu durumda kart ücreti değil yıllık olarak hesap işletim ücreti alınır..

O da yanlış hatırlamıyor isem 10-15 lira civarı olsa gerek..

Not : Konu ile alakası yok ama kullandığınız avatar çok itici..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 4 Mart 2010; 9:08:20 >

• ""banka kartı alacağınıza göre vadesiz hesap açtıracağınız anlamına gelir"" böyle bişi yok banka kartına vadeli mevduatta açılıyor ayrıca biraz önce açtırdım, herkez boşuna para ödüyor gittim sordum iyice ziraat bankasından ücretsiz vadeli hesap açtırdım 1 milyar yatırınca hiçbir ücret almıyorlar, zaten vadeli açtırıyorsan en az o kadarın olacak ikincisi 100 tl ye vadeli açmak abes olurdu neyin neine faiz verecekler.. bunu en başta söyleseler kimse bu parayı ödemez zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.