Şimdi Ara

Beyler siralama rahatlikla tıp gozukuyor ama inanamiyorum!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki hep bi sorun cikacakmis gibi hissediyorum ben mi doktor olacam milyonlarin istedigi benim mi olacak cok zor geliyor icimde hep sorun cikacakmis hissi var allahim insallah bu kutsal meslegi bana nasib eyler insallah sorun cikmaz sizlerde de boyle bi his var mi

• bendede aynı his var.Matematik eve geldim tek tek çözdüm açıkalnınca her şey tamam ama şöyle diyorum ya sınavda işlem hatası yapıp evde doğru yaptıysam ??
    edebiyat içinde geldim çözdüm evde diyorum ya yanlış hatırlıyorsam sınavda yanlışını yaptıysam ?? 2016 gibi bile gelse istediğim yer geliyor ama böyle böyle netlerimi azaltarak kafayı yiyorum :D
  • Aynı şeyi ben de hissediyorum. Sanki fazladan yanlışım çıkacak da olmayacak gibi. İnanamıyorum.
  • enessencer010101 E kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de matematikte ya evde dogru cozduysem diye korkuyorum fizik kimya biyolojiyi sinavda cevaplari tek tek karsilastirmistim ama matematikte aradan soru secip kaydirma varmi yok mu diye vakmistim o yuzden korkuyorum siralamam ilk 5 bin gozukuyor diyorum ki kaydirma dahi yapsam yine 15 girevilirim ama ya kitapcik kodunu yanlis isaretlemissem 50 kere kontrol de ettim yani velhasil DOKTOR olacagima inanamiyorum belk8 olamam hayirlisi olmamaktir belki bilemiyorum sonuclar aciklandiginda allah entere basinca bi kaza bela vermez insallah en hayirlisi olur insallah
  • Lan aynen lan aynen tipatip ayni..
  • nasipse gelir çinden yemenden , nasip değilse ne gelir elden?
  • Keyeloisis kullanıcısına yanıt
    aynen öyle 30 kez kontrol ettiğim kitapçık kodundan bile şüpheliyim :D iğrenç bi vesvese durumu var ya açıklasalarda kurtulsak bir an önce...
  • Aynı durum bendede var.Açıklanana kadar içimdeki bu huzursuzluk geçmeyecek.
  • bende aynıyım,olabilecek tüm kötü ihtimaller aklıma geliyor. illa bir sey cikacak ve tip okyamayacakmışım gibi..
  • Yalnız olmadığımı farkettim. Umarım hepimiz kazasız belasız kazanırız.
  • aynı durum 2016 da bile 10300 gösteriyor netleri düşüre düşüre 15 k ya kadar çekiyorum Etrafımda hiç tıp kazanan yok ben mi kazanıcam düşüncesi var aklımda
  • kızılötesia kullanıcısına yanıt
    Amin allah ENTER e basinca bizlere basimizdan soguk sular dokulurmuscesine hissini vermez insallah orada siralamamizi ararken 4 harfli bi siralama verir insallah şoklara ugramayiz umarim yokda aylarca deli olurum cidden deli olurum ama insallah nasip olacak bu kutsal meslegi hakettigimi dusunuyorum insallah yukaridakide bana nasip eder
  • O his ne zaman geciyor biliyor musun, universiteye gidip bekledigin seyleri bulamayinca veya sinavlar baslayinca geciyor.
  • Vallahi bende de var.

Bir bakıyorum, en iyi 5k falan yapıp güzel bir üniversitede, bir bakıyorum 15k yapıp sırf Tıp diye gideceğim bir üniversitede görüyorum kendimi. Sonra bi an geliyor, lan Mat'ta batırmışımdır, Fizikte doğru kodladım kutusunu boş bırakmışımdır, Kimyayı kaydırmışımdır, Biyolojiyi yanlış hatırlıyorumdur, daha çok yanlış vardır ve Tıp dışı kaldım hissi oluşuveriyor.
  • Hay sizin tipiniza

Muhendis olun vizyonunuzu genisletin az

Van tiptan da ege tiptan da ayni doktor cikiyor
  • yalniz degilmisim bende 4k da gorunen netleri dusure dusure 7 -8 kya tasidim umarim gonlumuzden gecenin en iyisini Allah hayirlisiyla verir
  • Yalnız değilmişim gerçi ben tm yim ama olsun
  • Vayy be aynı durumda olan birçok kişi varmış.
    Sürekli sıralamalar iyi gelse bile acaba ekstradan bir yanlış çıkarda emekler boşa gider diye çok korkuyorum.
  • rizalettt yavvv
  • 9vs6 9 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes 9k geldi 2016 da bile 8k gozukuyordu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.