Şimdi Ara

Beyler Yardım Lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hemen konuya gireyim zaten karışık.
    Beyler şimdi ben yurtdışında bir ülkedeyim.Yurtdışına çıkmadan kasamı parçalamıştım ama sonra fazla yük çıkınca bırakmak durumunda kaldım.Bulunduğum ülkeden alabilirim ama o benim için manevi değerleri olan bir kasa her parçasını alnımın teri ile zar zor almıştım.Herneyse ailemden kasamı yollamalarını istedim saolsunlar yolladılar ben harddiski kendim gelirken getirdim o yoktu kasada kolay gönderilsin diye Toplattırın dedim ve tanıdığım bir bilgisayarcıya yönlendirdim o toplamış yolladılar.Kasanın içini bi açarım ne göriyim ekran kartı slotu kendinden geçmişyani sanki biri ekran kartına bastırıp ezmiş gibi slotun telleri felan fırlamış düşmekten fırlatılmaktan olucağını düşünmüyorum o kadar düşse ekran kartının uç kısımları kırılırdı bence ama hiçbirşey yoktu ekran kartında. Neyse aynı ana karttan sipariş ettim (Asus M4A89GTD Pro) geldi taktım kurdum bugün pc yi a bi bakarım görüntü yok ekran kartı sarsıntıdan bozulurmu sizce ? Ben anlam veremiyorum ne bir kırık ar ne bir yanık ama çalışmıyor onboard kartta ekrana görüntü geliyor ama diğer türlü olmuyor ne yapıcam lütfen yardım. Ekran kartım (Gigabyte hd5830)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim de ekran kartım bozuldu. internette ingilizce siteler dahil bisürü yer araştırdım bu görüntü gelmeme konusuyla ilgili.
    sorun ekran kartındaysa ki öyle görünüyor pek bi çözüm yok malesef (hiç görüntü gelmiyorsa)... sadece ekran kartını fırınlama çözümü var o da işe yararsa :d
  • kardeş sen bana bir meil at telefonunu ben senın sorununu çözeyim by csenin sorunun anakartta bunuda bil
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.