Şimdi Ara

bilkent ee

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilkent ee düşünen varsa tanışabilir miyiz?gittiğimde(sıkıntı olmazsa gelecek gibi de inşallah) yabancılık çekmek istemiyorum illaki çekerim ancak tanıdığımız kişiler olursa en azından birden olmaz.

• Hocam insallah kazanırsın.ileride ki hedefin nedir merak ettim .yurtdışı vb. ?
  • KAÇ PUAN ?
  • radagasty R kullanıcısına yanıt
    yurtdışı istiyorum özellikle stanford nasipse olur daha ilerisi için ise arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik üzerine çalışmak istiyorum bunların insanoğlunun geleceğinde büyük bir devrim yapacağı inancındatım teknoloji devrimi ve bigi çağının bir başyapıtı niteliğinde Allah a bunun için ötünüyorum çünkü sanal gerçeklik bize yeni bir evren kurma olanağı tanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Hocam insallah kazanırsın.ileride ki hedefin nedir merak ettim .yurtdışı vb. ?

bu arada sizin nasıl sormayı unutmuşum?
  • maebara keiichi kullanıcısına yanıt
    Ben mf3 cuyum hocam :) insallah dis hekimligi kazanirsam bitirip uzmanlik yapmaya calisacagim.
  • Ben varım hocam pbgye göre 547 puan var
  • radagasty R kullanıcısına yanıt
    Allah yar ve yardımcınız olsun umarım gönlünüzce olur biz de kıvanç duyarız bundan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenc70

Ben varım hocam pbgye göre 547 puan var
    Beyler bende bilgisayara gelicem hazırlıkta aynı yerdeyiz zaten benim 531 puan
  • hocam lys net ve ygs sıralama kaç acaba bi de obp benim ygs 1 1500 ygs 2 1840 mat 50 geo 29 1 fkb sırayla 28 2 27 3 26 4 not ort 95.6 meraktan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maebara keiichi

quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Hocam insallah kazanırsın.ileride ki hedefin nedir merak ettim .yurtdışı vb. ?

bu arada sizin nasıl sormayı unutmuşum?

Alıntıları Göster
    ösym nin bana ters kose yapmasına ragmen bende bılkent makıne ıstıyorum hocam olur mu bılmıyorum ama olursa goruselım muhakkak :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: maebara keiichi

Allah yar ve yardımcınız olsun umarım gönlünüzce olur biz de kıvanç duyarız bundan...

İlk sene mi hocam
  • tam anlayamadım ancak 12 idim onu sorduysanız
  • çağrıgüngör arkadaşımıza eğer numaralarınızı atarsanız wp grubuna sizi ekleyebilir şu an şarjım %1 de
  • machine samatrina M kullanıcısına yanıt
    Bende meraktan soruyorum. Fiziği nasıl 28 2 yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9DE5B001 -- 14 Temmuz 2016; 17:26:41 >
  • Bu başarınızı neye borçlusunuz?
  • bilkent cs 3. sınıfım. tanışamayız ama sıkıntın olursa sor.
  • Fiziğe normalde de ilgiliyim popüler fizik kitapları okudum baya bir iki tane aktif takip ettiğim site sorulardan biri de saati saniyeye çevirirken 3600 yerine 60 ile carpimisim:) ben de sabancı düşünüyorum neden diye soracak olursan bir tane sababancida yüksek lisans yapan adamla konuş adam direk tr de en iyi research üniversitesi dedi yüksek lisans ta koç bogazicinde kabul almış gene sabancı yazmış şimdi yüksek lisans yaparken aylık 2200 lira alıyor oraya da bak derim bi de kütle değişiminde iç enerjiye de bağlı çünkü Einstein enerji kütle eşitliğinde enerji ve kütle bir niceliğin iki farklı görünümü orada hassas kütle demesinin sebebi hani mc*2 deki c*2 varya enerji değişimi c*2 ye bolunce çok az bir fark çıkıyor o yüzden kütle korunumu yasası diye bir şey yok endotermik tepkimede kütle azalır ekzotermikte artar neyse bir şeyler aktardiysam ne mutlu bana

• machine samatrina M kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam ters mi tepti ne oldu oradan oraya atladınız ama.. Pek anlayamasamda sağ olun:) yazmanız kafi
  • 12siniz değil mi? yani :) ilk seneniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.