Şimdi Ara

BİM deki tatlılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece benim mi hoşuma gidiyor acaba bir zararı var mıdır hazır tatlıların?

• gelişim için şart olduğunu söylüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

gelişim için şart olduğunu söylüyorlar.

şaka mı bu

• yanlış hatırlamıyorsam kazandibi'ni mado üretiyordu. osmanoğlu marka kazandibi efsaneydi hala aynı mıdır bilemem.

• Hocam tatlıyı zaten nereden alırsanız alın zararlı. Karbonhidrat yığını. Ama özellikle bimdeki kötüdür gibi birşey diyemem bende alıp yiyorum bazen trileçe vardı tadı güzel

• Kibris tatlisi aliyorum
    Gayet guzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

yanlış hatırlamıyorsam kazandibi'ni mado üretiyordu. osmanoğlu marka kazandibi efsaneydi hala aynı mıdır bilemem.

Kazanndibi hala güzel ara sıra alırım , akşam 101den aldım yol üstü diye binin tatlısına göre kıvamı pek iyi değildi

• o profiterol var oya offff

• Kadife tatlısı güzel baya
  • Profiterol çok iyi ama 2 top var içinde hemen bitiyor üzülüyorum sonra :D

• Ekleri kötü
  • Bimin en başarılı ürünlerinden biri tatlıları.Kaymaklı ekmek kadayıfı favorim.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

Hazır künefe var o da çok iyi kendin yapıyosun

• Supangle'ye bayılıyorum ben
  • Peynir tatlısı / helvası satılıyor tadı ortalama bana göre
  • Kadife tatlısı gerçekten güzel. Profiterol da güzel seviyorum. Ekler bazen bayat oluyor ama tazesine denk gelirsen baya iyi. Ekmek kadayıfını hiç beğenmedim, nedense acı gibi bi tat var
  • İçindekileri oku, palm yagı ve glikoz şurubu yoksa eh işte, kötünün iyisi. Tatlı genel olarak zararlıdır, normal şeker ve yag ile yapılsada zararlıdır. Palm ve glikoz varsa ekstra tahribat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Kazanndibi hala güzel ara sıra alırım , akşam 101den aldım yol üstü diye binin tatlısına göre kıvamı pek iyi değildi

Alıntıları Göster

dedin diye az önce aldım, ancak ak gıda mı ne üretmiş bu sefer. tadı bozulmuş ne yazık ki...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.