Şimdi Ara

Bizim sıralamamız 663 K bide bizlere cevap verin üstadlar!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada belirttiğim gibi sıralamam 663K sözel
    Şimdi mezuna kal diyenler olucak sıralamamla dalga gecenler olucak ama şunu belirtmek istiyorum lise okumadım açıktan bitirdim herhangi bir ders görmedim. Sizce bu sıralamayla tarih veya türk dili ve edebiyatı bölümüne girme şansım nedir ? Tercih yaparken kaç k dan başlamam gerekir? Cevaplarınız icin şimdiden teşekkür ediyorum.

• Up
  • TM olsanız birçok bölüm tavsiyesi verebilirdim ancak o sıralamaya dediğiniz bölümler tutar mı bildiğim kadarıyla olmaz. Özel üniversiteler nasıl sıralamaya sahip onu da bilmiyorum. Siz en iyisi özel üniversite ya da düşük sıralamalara sahip devlet üniversitelerinin bölümlerine göz gezdirin, sıralama açısından.
  • Üstad uşak üni tarih iö 2016 yılında 183 k dan almış 2017 yılında ise 537 k bu tür farklar olan üniler var hani gelme olasılığı nedir ? Benim gibi sıralaması olan çok arkadaş var forumda eminim ama bizim sıralamamızda açılan bi konu yok cevaplarınız herkezi aydınlatıcak..
  • Dediğim gibi TM öğrencisiyim TM dışında net bilgi verebileceğim bir bölüm ne yazık ki yok. Ama sıralamanıza yakın bölüm ve okulları tercihinize ekleyin gelme ihtimali elbet vardır. Ancak siz yinede bilgisi olan, net cevap alabileceğiniz kişilere danışın daha akılcı olur.
  • Anlıyorum teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • Konu günceldir arkadaşlar.
  • Yokmu sözel sıralamadan anlayan bi arkadaş??
  • Kocum internetten siralamalara bak 100k dan 1milyona kadar sirala.
  • Dostum bu sıralamayla zor biraz,sana tavsiyem mezuna kal ve düzenli çalış.

Eğer verimli şekilde çalışırsan sözelden de sıralamada öne geçmek nispeten diğer bölümlere göre daha kolay,ilk 75k girersin bence.
  • Konu guncel
  • sozlede ilk 240k dısı pek bolum yok maalesef tm olsa ıkıncı goretım ıktısat vs derdim. Sozerlde yok ilk 240dkda dedigim gazetecılık vs var anca
  • 120 bin sözelde 90,95 binlik bölümler gelir mi sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.