Şimdi Ara

BMW 3.16

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2005 modelinin kasasından bahsediyorum 3.16 derken.Acaba bu arabayı kullananlar varmı.Varsa yorumlarını alayım.Özellikle performans ve yol tutuş bakımından nasıl bir araba.Yani (focus golf astra vb ) sınıfındaki araçlarla karşılaştırıldığında performansı ve yol tutuş açısından + ları ve - leri nelerdir.

• Benim kuzenim Test Sürüşü yapmış o arabayla Yol tutuşu fln çok iyi Mükemmel DeDi
  • bence bmw nin senin saydığın arabalardan bir tek eksiği bile yoktur hatta artısı vardır..
  • 3.16hakkinda hicbir tecrubem yok ama bu arabayi focus golf astra corolla fln bunlarla kiyaslamak komik olur bence.. sonucta o bir BMW

4 silindir 1596cc 116hp motor da yeterli bence zaten 3.16i ile 3.20i(150hp) arasinda 17.000Euro kadar bi fark war ve bence ciddi bir fiyat farki bu..

bi videosu wardi bulabilirsem eklerim 3.20nin yol tutusunun mukemmelligini kanitlayan super bi video hayran kalmistim.

resmen yapisiyo yere araba sanki bikac civi cakmislar da ayrilamiyo yerden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

3.16hakkinda hicbir tecrubem yok ama bu arabayi focus golf astra corolla fln bunlarla kiyaslamak komik olur bence.. sonucta o bir BMW

• Bence çok yakar bu
  • 2005 316 derken sanırım önceki kasaları kastediyorsun. Önceki kasa ise 318'ler 140hp ve müthiş donanımlı olanları var. Bmw Türkiye'nin elinde full donanımlı 318'ler birikince özel fiyatlarla piyasaya verdi. Performansı da iyi. 316'ya da performans tutkun yoksa çok uzun yıllar binebilirsin.
    O saydığın diğer araçlar Bmw'nin 3 serisinin yanında oyuncak kalır (önceki kasa da olsa). Eğer ikinci el ise link ver daha sağlıklı fikir alış-verişi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.