Şimdi Ara

BRC-Sequent24 fiyat yardımı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftaya aracıma brc nin sequent24 modelinden taktırmayı düşünüyorum.
    piyasadaki pazarlık yapıldıktan sonraki fiyat aralığı nedir?
    Ayrıca bu işi Ankara Opis te yaptıran arkadaşlar da yazabilirse sevinirim..

• Sayin fyrat13,
    asagidaki linkte BRC nin resmi sitesinde yer alan fiyat listesini görebilirsiniz.
    Tasarrufllu sürüsler

http://www.2a-lpg.com/fiyatlisteleri/SON%20KULLANICI%20FIYAT%20LISTESI.jpg

Rumeli Otogaz
    Tartarini Kusadasi bayi
    0256 6221808
    rumeliotogaz@hotmail.com
    quote:

Orjinalden alıntı: fyrat13

haftaya aracıma brc nin sequent24 modelinden taktırmayı düşünüyorum.
    piyasadaki pazarlık yapıldıktan sonraki fiyat aralığı nedir?
    Ayrıca bu işi Ankara Opis te yaptıran arkadaşlar da yazabilirse sevinirim..

• iyi de birader liste fiyatını zaten biliyorum.ben taktıran arkadaşlar varsa onlar ne kadar ödedi onun için konu actım.gir opelin,toyotanın vs.nin sayfasına.herkes ordaki fiyatlardan mı araç alıyor?
  • beyler yardımcı olacak yok mu? ya da kimse brc kullanmıyor mu?
  • bende aracıma yeni lpg taktırdım fakat BRC değil. uzun bir süre brc fiyat araştırması yaptım. 1450 ila 1650 arası fiat çekiliyor piyasada. daha aşağı denk gelmedi. bir çok firma kredi kartına taksit için %10-12 arası komisyon talep ediyor. Bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanli18

bende aracıma yeni lpg taktırdım fakat BRC değil. uzun bir süre brc fiyat araştırması yaptım. 1450 ila 1650 arası fiat çekiliyor piyasada. daha aşağı denk gelmedi. bir çok firma kredi kartına taksit için %10-12 arası komisyon talep ediyor. Bilginize

Verdiğin bilgi için teşekkürler..

Peki beyler, Ankara Opis'te lpg dönüşümü yaptıran varmı? Ben opel kullanıcısı olarak içime en çok orası siniyor ve sizlerden fiyat alabilirsem sevinirim..
  • Aracınızı bakım için opise götürüyorsanız orda taktırın.brc fast modelini nakit 1450 - 1500 liraya.sequent 24 modelini nakit 1400 liraya bulabilirsin.İvedik tarafında zor hepsi anlaşmış 10 lira bile indirmiyorlar. şaşmazda işbankasının arkasına doğru bi git . Nerede taktırırsan taktır Turuncu enjektör istiyorum diye belirt turuncular daha iyi[:'(. Ayrıca kullandıkları bakır ve lastik boruların brc marka olup olmadığını sorun. Yerli boru daha ucuz ama bazı uyanıklar gene 1500 lira istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sondurum

Aracınızı bakım için opise götürüyorsanız orda taktırın.brc fast modelini nakit 1450 - 1500 liraya.sequent 24 modelini nakit 1400 liraya bulabilirsin.İvedik tarafında zor hepsi anlaşmış 10 lira bile indirmiyorlar. şaşmazda işbankasının arkasına doğru bi git . Nerede taktırırsan taktır Turuncu enjektör istiyorum diye belirt turuncular daha iyi[:'(. Ayrıca kullandıkları bakır ve lastik boruların brc marka olup olmadığını sorun. Yerli boru daha ucuz ama bazı uyanıklar gene 1500 lira istiyor.

eyvallah arkadaşım. yarın çıkıp piyasayı bir gezecem bakalım. çok bir fiyat farkı bulamazsam opis'e yaptırmayı düşünüyorum. pilava giderken eldeki bulgurdan da olmayayım

• Bende palıoya BRC taktırcam bu kesınde ssamazda USTUN oto pesın 1650 dedı babamın arkadası lagunaya ıvedıkte taktırmıs pesın 1400 takmıslar bugun bızde telden konusup bakcaz buyuk bı ıhtımallede anlasırız eger uygun olursa aynı yere taktırabılırız
  • passat 1,8 t için herkes 1800 istiyo ben 1450 ye taktırdım millet yok turbo kiti ayrı filan diyo alakası yok aynı map sensörünü takıyo modeli farklı bide regülatörün kapasitesi yüksek fiyatlarıda aynı milleti kandırıyolar daha pahalı diye. Stefanelli ye adam 1200 10 taksit istiyo aynı kiti turbolu arabayada turbosuz arabayada aynı fiyata takıyolar. motor gücü arttıkça regülatörün ,enjektörün kw değeri yüksek olanlardan takılıyor hepsi bu brc de turuncu enjektörler en yüksek kw içindir.Brc çı çıt ses çıkarıyor keihin japon malı enjektör var sessiz prins de kullanıyo bulunursa brc de çalışıabiliyor. önemli parçalar ecu,enjektör,regülatör diğer parçalar bütün markalarda aynı bazılarının soketleri filan farklı.ucuzuca takanlar toplama takabiliyor göz önündeki parçalar markalı gerisi toplama. common rail tip enjektörler daha iyidir.

• ben benim peugeot 306 ya 1550 ytl fiyat aldım brc
  • sequent24 1700 e kadar fiyat aldım 2003 golf 1.6 için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.