Şimdi Ara

Bu araba sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar babam bi araba aldı 2007 model hyundai sonata guzel araba hos araba eski arabamız audi a6 2004 model audidin daha fazla ozelligi var ama markası yani hyundai oldugundan fazla beyenmiolar sizce nasıl fotoda koyayım
     Bu araba sizce nasıl?

sizce nasıl?
    yorum pls
    araba hyundai sonata

• şimdi audi a6dan sonra bunu beğenecek biri çıksın

ama bi hyundai e göre çok çok kaliteli ve güzel bir araçtır...
  • gostermeyi unutmusum bu foto da arabanın ic kısmı

bu resim iştee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 40ahmet40 -- 2 Şubat 2008; 16:22:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 40ahmet40

gostermeyi unutmusum bu foto da arabanın ic kısmı

bu resim iştee

bizce güzel oldumu

gereksiz bir konu

bırak baban karar versin araba güzelmi dğilmi
    sen derslerini calıs okuluna git,

• quote:

gostermeyi unutmusum bu foto da arabanın ic kısmı

bu resim iştee

audi a6 ailede herkesin hosuna gidiyordu ama babam hyundai aldı sırf kankası sattıgı icin D:ama audi a6 dan daha fazla ozellik var 1dk surede koltuk ısınıo:Dcok rahat araba arkaya rahat 4 kişi sığıyoruz hyundainin jeepler haric en iyi arabası bence hyundai sonata

• quote:

audi a6 ailede herkesin hosuna gidiyordu ama babam hyundai aldı sırf kankası sattıgı icin D:ama audi a6 dan daha fazla ozellik var 1dk surede koltuk ısınıo:Dcok rahat araba arkaya rahat 4 kişi sığıyoruz hyundainin jeepler haric en iyi arabası bence hyundai sonata

Alıntıları Göster
    zaten calısıyorum okulda 11 kişi takdir aldı bende aralarında varım

birde ben yorum istedim araba nasıl die:D

• quote:

Alıntıları Göster
    Hyundai Sonata yanlış bilmiyorsam D segment bir araba ve E segment A6'dan daha düşük. Fakat arada 4 senelik bir fark olduğu için tercih edilmesi normal. Zira 2008 Audi A6 alınacak durumda değilse seçiminiz çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

Hyundai Sonata yanlış bilmiyorsam D segment bir araba ve E segment A6'dan daha düşük. Fakat arada 4 senelik bir fark olduğu için tercih edilmesi normal. Zira 2008 Audi A6 alınacak durumda değilse seçiminiz çok iyi.

Alıntıları Göster
    normalde mercedes geliodu ama bizim oturdugumuz sehirde mercedes kullanılmaz sırf bu arabayı alınca kapıyı acmaya calıstılar:Dama 2008 model audiyle 2008 model sonata hic bi ihtimalle karsılastırılmaz!!!
  • quote:

normalde mercedes geliodu ama bizim oturdugumuz sehirde mercedes kullanılmaz sırf bu arabayı alınca kapıyı acmaya calıstılar:Dama 2008 model audiyle 2008 model sonata hic bi ihtimalle karsılastırılmaz!!!

Alıntıları Göster
    sonato A6'nın yanına bile yaklaşamaz, kıyaslamak bile saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vestigo

sonato A6'nın yanına bile yaklaşamaz, kıyaslamak bile saçma.

Alıntıları Göster
    ben audi a6 2004 modelle hyundai sonata 2007 modeli kıyaksıyorum daha fazla ozelliği var onun dedimD:
  • quote:

ben audi a6 2004 modelle hyundai sonata 2007 modeli kıyaksıyorum daha fazla ozelliği var onun dedimD:

Alıntıları Göster
    sonata güzel araba hoşuma gider hyundai coupede hoş isme aldanmamak gerek tabikide bmw, audi, mersoyla bir olamaz orası bir gerçek

hyundai grandeur

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

sonata güzel araba hoşuma gider hyundai coupede hoş isme aldanmamak gerek tabikide bmw, audi, mersoyla bir olamaz orası bir gerçek

hyundai grandeur

Alıntıları Göster
    aynen gercek herkes hyundai duyunca kotu dio ama bi audi duysunlar 2008 hyundaile audi 1980model arabayı kıyaslarlarD:

• quote:

aynen gercek herkes hyundai duyunca kotu dio ama bi audi duysunlar 2008 hyundaile audi 1980model arabayı kıyaslarlarD:

Alıntıları Göster
    yani tabiki audi nin kalitesi tartışılamaz.. ama sonata da yabana atılamaz.. şu ön yargılardan kurtulsun insanlar..

hyundai koptu geliyor..

hayırlı olsun aracınız güzel seçim bence .. hyundainin en güzel araçlarından birini almışsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: Subat

yani tabiki audi nin kalitesi tartışılamaz.. ama sonata da yabana atılamaz.. şu ön yargılardan kurtulsun insanlar..

hyundai koptu geliyor..

hayırlı olsun aracınız güzel seçim bence .. hyundainin en güzel araçlarından birini almışsınız..

Alıntıları Göster
    thank you bencede guzel araba ama bi audi deyince vay zenginsiniz diyolar bide hyundai deyince durumunuz normal diyolar bence cok sacma on yargılılar:D

• quote:

thank you bencede guzel araba ama bi audi deyince vay zenginsiniz diyolar bide hyundai deyince durumunuz normal diyolar bence cok sacma on yargılılar:D

Alıntıları Göster
    elalemin parası milleti germiş demek ki :))))
  • quote:

Alıntıları Göster
    Resimlerini koyarsan seviniriz 40ahmet40. Ayrıca 2004 A6 ile 2007 Sonata arasında uçurumlar yok. Dolayısıyla A6'yı tek geçecek bir durum da yok. Japon & Kore markalarını kötülemek adına cins cins aşağılayıcı yorumlar yapmak ne diye anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Resimlerini koyarsan seviniriz 40ahmet40. Ayrıca 2004 A6 ile 2007 Sonata arasında uçurumlar yok. Dolayısıyla A6'yı tek geçecek bir durum da yok. Japon & Kore markalarını kötülemek adına cins cins aşağılayıcı yorumlar yapmak ne diye anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Arada 4 sene fark var ama onuda hesaba katın. Gerçi benim tercihim genede A6 olurdu ama olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

Arada 4 sene fark var ama onuda hesaba katın. Gerçi benim tercihim genede A6 olurdu ama olsun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Markası yeter dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: AyktKsv

quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Markası yeter dimi

Alıntıları Göster
    Ben sonataya bindim.gayet güzeldi.yani diğer hyundai ler arasında en iyisi malzeme vs açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: mchll

Ben sonataya bindim.gayet güzeldi.yani diğer hyundai ler arasında en iyisi malzeme vs açısından

Alıntıları Göster
    adamlar surf audi deiyince sonata neymis bea diyolar ama 4 yıl eski audi onuda dusunun simdide resimleri koyayım

Bu araba sizce nasıl?

1.resim
     Bu araba sizce nasıl?

2.resim
     Bu araba sizce nasıl?

3.resim arabanın içi
     Bu araba sizce nasıl?

bu da 2003 model

SIRA AUDIDE

Bu araba sizce nasıl?

audi a6 quatroydu araba!!
     Bu araba sizce nasıl?

2.resim
     Bu araba sizce nasıl?

ici bukdr resim var !!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.