Şimdi Ara

Bu harddisk için ne yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arjadaşlar elimde wd nin 1 tb lık hdd varsa harici olarak kullanıyordum bad sector hataları vermeye başladı
    çeşitli programlarla tarama düzeltme ve low formatla ancak bu kadar oldu
    şimdi bu hddyi bad sector olan yerleri devre dışı bırakma gibi bir şansımız varmı yoksa kaldır at gitsin mi diyorsunuz?
     Bu harddisk için ne yapabilirim

• Harddisk alicak Paran varsa yeni al yoksa düzelt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi varsa servisine gönderin, yoksa çöp.
  • bir yerde toplu olsaydı evet ama bunları kapatsak bile 100gb alan bile kalmaz sana. tavsiyem aynı diskin kartı arıza yapmış diski temiz olanını bul kendi kartını tak devam et :)
  • garantisi yoksa hiç uğraşmayın derim yeni disklere yönelin
  • garantisi biteli baya oldu
    adamrtm kart olayını anlamadım açıklarmısın biraz
  • o hdd bıtmıs ne kart ne lowlevel format ne maxblast vs hıcbır sekılde duzelmez bosuna ugrasmayın
  • Bi başlıkta arkadaşın biri hurda hard discleri 1 liradan topluyordu. Düşünebilirsiniz.
  • Alttaki sayfadan garanti durumu kontrol edip varsa RMA kaydı açıp İstanbul'daki toplama merkezine yollayabilirsiniz, iki diski bu yöntemle değiştirdim, ilk gönderim haricinde ödeme yapmadım.

http://websupport.wdc.com/warranty/warrantycheck.asp?custtype=end
  • Açıyorum olayı biraz 2hdd düşün biri senin hdd birisini dışardan aldın 2.el aynısı ama onunda altındaki yeşil renkteki bord u bozuk bu diski 10-15liraya alıp senin bordu buna takıcaksın sana sağlam hdd olacak. ben 3hdd mi bu şekilde fazla para harcamadan kurtardım. birinin diski ikisinin bord unu değiştirdm
  • hurda hardısklerınız tanesı 2.5 tl den alınır model gb onemlı degıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.