Şimdi Ara

Bu insanlar çıldırmış olmalı. Sıfırından pahalı İkinci EL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 Civic 1.5 Rs modeli sıfır anahtar teslim bayi fiyatı 109.900TL
    https://honda.com.tr/App_Assets/PriceList/6bcba003938f4e0c8fc1cc759fdaf971/honda_fiyat_otomobil-170310.pdf

2017 Civic 1.5 Rs modeli galeri fiyatı 114.000 TL

114.000 TL olan ve satılmış anladığım kadarı ile ;
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kastamonu-dan-melih-bey-e-opsiyonlanmistir-ilginize-tesekkurler-414722867/detay

Bayi Fiyatı ile aynı olan ;
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2017-civic-hb-sport-1.5-182-hb-fume-full-800-km-de-tr-de-tek-414663099/detay

Amaçları ne bunların acaba ha desenki opsiyon almış. Malesef tek paket üstüne ek opsiyon alamıyorsun

• Utanmadan birde opsiyonlanmıştır yazıyor, yeni sistem uyanıklık bu şekilde. Haftaya bakın araç duruyordur.
  • Bu aracı alan da satan kadardır bence

Peşin edit;galerinin ismi das auto
  • çünkü fitek
  • c segmenti ve 114 bin
  • HB sıfırı ; 100900, adam 109900 yazmış ; 9 bin TL pahalı
  • Honda bayisinde ki bir yetkil bu aracın olması gereken rakamın 159 Bin TL olduğunu söylemişti. Şuan çok uygun veriyoruz diyordu.
  • Sıfırı zaten pahalıdır deyip, direk ikinci eline bakan insanlar olduğu sürece bu işi yapanlar hatta başaralı olanlar olacaktır, eğitim, bilinç önemli şeylerdir tabii ülkenin ekonomik şartlarıda öyle zira 5-6 bin az vereyim kafasıyla ikinci el alanlar bile var.
  • öncelikle bu tarz satılan araçlar 2. el değil sıfır, biraz kafayı zorlarsanız adamın alıp da 800 km kullanıp 2. el olarak satmadığını anlarsınız, bu araçları galeriler bayilerden önceden alıyor, son kullanıcıya da beklemeden alma imkanı sağlıyor, sen gidip bayiden sipariş verip bekleme diye yapılan ve bundan da kazanç elde edilen bir yöntem, büyük ihtimalle de bu fiyattan daha uyguna alıyorlar ve kendileri satışta para kazanıyorlar, burada son tüketiciye giren çıkan birşey yok hatta bayiye göre daha da çabuk alabildiği için avantajlı bile denebilir, aynı pazarlık imkanı bayide olduğu gibi galeride de mevcut

hatta bu vw araçlarında daha da uygulanan birşey çünkü passat a 6 aya kadar bekleme süresi veren bayide beklemek yerine insanlar 3-5 fazla verip hemen almayı tercih edebiliyor
  • Biz sizin yerinize moturunu açtık kronik var mı test ettik gelin bizden alın sıkıntısız civic
  • sıfırından pahalı aracı almam aldırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Biz sizin yerinize moturunu açtık kronik var mı test ettik gelin bizden alın sıkıntısız civic

• Belki opsiyon falan eklenmiştir, sunroof, derl döşeme gibi
  • Son hızı 207 km olan ,182bg lik bir makine ,bana oldukça verimsiz geldi motoru.
    Zira 1.4 tsi jetta ile 200ü çok çok rahat görürken ilginç geldi hondanın bu motoru.
  • Asıl sorulması gereken bu aracı alan birini bulabilecek mi?
  • HB RS Fiyatı 100.900 tl yani yine bayi fiyatı ile aynı değil. 9.000 tl fazla.

sazan.avi
  • O değil de araba cidden çok çirkin
  • adam almış, 800km kullanmış, sonra demiş ki "bilader ben aklıma tüküreyim, bu parayı nasıl bu arabaya verdim, yazık bana"

ve satış kararı almış..

tebrikler, aklın yolu bir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Son hızı 207 km olan ,182bg lik bir makine ,bana oldukça verimsiz geldi motoru.
    Zira 1.4 tsi jetta ile 200ü çok çok rahat görürken ilginç geldi hondanın bu motoru.

Jetta 1.4 150 hp 250 nm tork : 0-100 8.6 sn Son hız:220 km/s

Civic 1.5 182 hp 220 nm tork : 0-100 8.1 sn Son hız 200 km/s

CVT nin berbatlığı burada ortaya çıkıyor. Resmen 30 beygiri hiç etmiş. Yada DSG nin hız konusundaki başarısı diyebiliriz.
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    159 bin mi heralde bayi çalışanlarının yemeklerine birşey katıyorki böyle konuşmuş olmalı

O paraya f10 alırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.