Şimdi Ara

bu kart kurtarılırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar merhaba resim yükleme işini becerebildimmi bilmiuorum
    eğer görebiliyorsanız kartım zotac gtx 780 amp edition
    kartın board ında bir yanık oluştu
    acaba tamiri olabilirmi
    eğer olursa bursada bir firma yada şahıs önerirmisiniz
    şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

• kimse cevap vermicekmi
  • Nasıl oldu bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    ısınmadan sanırım
    80 derecelerde çalışıyordu
    cm 500 wat psu kullanıyorum
  • bu işlerden anlamamda yana yongaları (isimlerini bilmiyorum) değiştirseler bile onları bağlayan yolları nasıl birleştirecekler? belki büyük servisler yapar. ürünün garantisi bitmiş olsada bakan servisle görüşüp bilgi almak lazım.
  • geçmiş olsun kardeşim, bana kalırsa tamiri olmaz gibi görünüyor, kart üzerinde bir eleman bozulduğunda değişimle sorun çözülebiliyor ancak kartın kendisindeki zarar düzeltilemez gibi duruyor.
  • Kartın kendi servisi ücreti karşılığı tamir edebilir, onun haricinde Çizgi Elektronik falan bu tip konularda deneyimliydi, bi arayıp görüşün isterseniz.

Yalnız bu yanan parçalar acaba başka bir parçanın bozulması nedeniyle mi bu hale geldi yoksa tek sorun bunlarda mı o durum karışık. Karttaki başka bir arıza da bunları tetiklemiş olabilir.
  • Zotac kartlar 5 yıl garanti kapsamında oluyor. Zotac global ile görüş belki kartı bize gönder diyebilirler hatta bu senin için fırsat bile olur eğer ki bize gönder derlerse ve kart da kullanıcı hatası dışında bir sorun oluşmuşsa çok büyük ihtimal daha iyi bir kartla değişim yaparlar yani kartının günümüzde ki muadili neyse onunla yani GTX1080 ki aynı şekilde arkadaşımın sorunlu 670 kartı için yıllar sonra 970 göndermişlerdi.
  • cevap için teşekkürler
    kartı ikinci el almıştım satan arkadaşada artık ulaşamam alalı 2 yılı geçti
    neyse sağlık olsun yapacak bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakır_16

cevap için teşekkürler
    kartı ikinci el almıştım satan arkadaşada artık ulaşamam alalı 2 yılı geçti
    neyse sağlık olsun yapacak bir şey yok

Sen yine de iletisime gec seri no dan garanti saglanabilir. Merak etme orasi avrupa, Turkiyede ki rezalet garanti hizmetlerini orada goremezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum cozulur ince iscilik gerek. Firmanin garanti belgesi veya hicbirseyi olmadan zotacla iletisime gec seri numarasini biliyorsan yeterli.
  • ilgin için teşekkürler
    ürünün kendi orjinal kutusu ve betkod ve etiketleri bende
    am firmaya ulaşma işlemi nereden başlayacak nasıl ilerler pek bilmiyorum zaten yabancı dil gerekirse oda yok
    ben aslında kartı dışarıda yada forumda bu işleri yapan birilerine ulaşıp tamir ettirmek istemiştim
  • çakır_16 Ç kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir konu var. Oradan iletişime geçin isterseniz.

Ekran Kartı Tamir
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    kartı tanıdığım bir bilgisayarcıya verdim bakalım ilgilenecekler oradan bir fayda görmez isem bu arkadaşlarıda değerlendiririm
    ayrıca ilginiz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.