Şimdi Ara

Burger King'e başvurduktan kaç gün sonra işe alırlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki tane farklı burger king şubesine başvurdum eleman ihtiyacı varmış ikisinde de ve form doldurtdular. Geri dönüşü kaç gün içinde yapıyorlar hiç buralarda daha önce çalışmış var mı? Bir sürü yere başvuruyorum geri dönmüyorlar kafayı yiyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 15 Mayıs 2023; 17:43:51 >

• Benzinliğe başvur

• Hangi sehirdesin bilmiyorum ama istanbul için yemeksepeti merkezine gidip basvuru formunu doldurabilirsin. Depo sorumlusu ve kurye için genelde alım yapıyorlar.

• Ben sana bir akıl vereyim, hiç bu işlere girme özel güvenlik kimliği al oradan yüru. BK falan çekilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aslında devamlı çalışmayı düşünmüyorum 1 seneliğine filan almak istediğim bilgisayarı alana kadar. Bilgisayarıma kola döktüm tuşları yapış yapış sinir bozucu ailem yaptırtmıyor yenisini de almıyor ben de yeni alana kadar çalışmak istiyorum bilgisayarlar ateş pahası olmuş zaten düzgün bir bilgisayar 50 bin'den başlıyor.

• Öyle yerlerde çalışma pişman olursun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Neden? Peki kargo firmasında çalışmamı tavsiye eder misiniz? Yük taşıma işi?

• yas kac, okuyor musun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Brütal kullanıcısına yanıt

Yaş 21 evet okuyorum ama gitmiyorum okula çünkü istediğim bölüm değil başka bir bölüme geçeceğim onun için çalışıyorum ama evde dur dur bunaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hammal olsan daha iyidir oralarda çalışılmaz

• Eğer B sınıfı ehliyetin varsa Şok marketlere bu iş için de başvuru yapabilirsin;

Burger King'e başvurduktan kaç gün sonra işe alırlar?

Ben bir günümü bu tip bir araçla geçirmiştim, sürüşü çok keyifli oluyor, gelen geçen insanlar size bakıyorlar.

Keyifli bir iş olabilir yani, 40 KM üzerine çıkmamıştım.

Keşke Şok marketler den ziyade, bazı yemek dağıtım firmaları da bu tip araçlara geçseler, motosikletler den daha güvenli ve de motokurye işinde yeni bir döneme kapı aralayabilirler.

• -Master kullanıcısına yanıt
    O beden işi daha sıkıntı illa 2 sinden biri olacaksa diğeri olsun

• -Master kullanıcısına yanıt

1 sene uzun bir süre, birde üni sınavına hazırlandığını söylemişsin. işle sınav aynı anda yürümez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.