Şimdi Ara

C7000 Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C7000 led tv im var bunu Digitürk Plus a Hdmi kablo ile bağladım fakat açtığımda sinyal yok diyor,bayağı bir açıp kapamamdan sonra ancak algılıyor,yabancı forumlarda araştırdım bazılarının başına gelmiş bu durumda,acaba ne yapmam gerekiyor,başına böyle bir şey gelen oldumu??

• servis çağır.. muhtemelen denemişsindir ama genel olarak lcd / led tv lerde source auto yerine manual olarak ayarlarsan belki faydası olur..
  • Servis cagirsam alip goturecekler sonra is gunu say, sinir kupu olmakta cabasi,bu source auto samsung c7000 lerde varmi,varsa hangi menuden ayarlaniyor
    acaba?
  • Sorunun TV'den kaynaklandığından emin misiniz? Benim lcd tv'imde DT Plus kututa hiç problem yok iken sonradan aldığım vestel hd kutuda algılama problemi yaptı. Araştırınca sorunun tv den değil kutudan kaynaklandığını ögrendim.
  • Kutuda yok sorun kutu ayrica ses sistemine bagli ordan sinyal geldigini anliyorum,bazen digiturku aciyorum aciliyor,bazen de inat ediyor acilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umitakbal -- 8 Ekim 2010; 8:45:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.