Şimdi Ara

Comfortlıne caddy'mi sportlınemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wv tüm ticari ve binek araçlarına bindim bu zamana kadar en çok keyifle bindiğim araç caddy ve şu an mevcut olan caddy comfortlıne 2012 model aracımı satıp yine caddy almak istiyorum nasipse sportlıne ile comfortun arasındayım uzun yol çok yapıyorum aracım 4.5litre yakıyor. Şehirler arası yolda acaba sportlıne mı yoksa comfortmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sportline 2 000 cc degil mi ? 2 bin istiyosanız direk alın.

• Evet 2000cc 140lık comfortlıne 1.6 102 ps

• Bence bu sorunun cevabını en iyi siz bilirsiniz kullanıcısı olarak.
  • Estağfurullah benim araştırma sebebim her ikisinede binen veya her ikisinide araştıran arkadaşım vardır bu forumda soportlıne'nin artısı eksisi ve satarken ikinci elin malum 2000cc araç

• Binek amaçlı ticari araç almak, ofise giderken inşaat tulumu giymek gibi bir şey. Mantıksızlık...
  • Arkadaşım ben zaten textil ticaretiyle uğraşıyorum ben 2011de 0km. Wvcc aldım ve altı ay sonra sattım inip binmekte zorlanıyordum caddy aldım bana göre konforlu hem ticari hemde binek olarak

• Caddy ler birçok bineklerden iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nalle bjorn

Arkadaşım ben zaten textil ticaretiyle uğraşıyorum ben 2011de 0km. Wvcc aldım ve altı ay sonra sattım inip binmekte zorlanıyordum caddy aldım bana göre konforlu hem ticari hemde binek olarak

Bu taktirde mantıklı...
  • Babamda da vardı 1.9 tdi life caddy. Şuanda da golf var ama hala aklımız caddy de. İstediği kadar ticari olsun hala arıyoruz o arabayı bence 2.0 140 lık harika bir seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nalle bjorn

Arkadaşım ben zaten textil ticaretiyle uğraşıyorum ben 2011de 0km. Wvcc aldım ve altı ay sonra sattım inip binmekte zorlanıyordum caddy aldım bana göre konforlu hem ticari hemde binek olarak

Bir şey sormak isterim müsadenizle cc den inip caddye binmek zor olmadı mı sonucta cc gibi bir arac ile caddy arasında bir dünya fark var.
    Benimde aracım caddy 2.0 140 bg tabiri yerindeyse basın gaza motor banamisin demez üzmez sizi performans olarakta yakit olaratakta sizde comfort ile spor arasinda fark yok diyr biliyorum ikiside en dolu modeleri ben olsam sportline derdim.
    Bu arada kusura bakmayın bir cok yazım hatasi yapiyorum daha alışamadim bu melet telefona.

• Binek araçlarda 1.6-2.0 motor arasında en az 20-30 bin lira varken, vergilerin saçmalığından yararlanıp küçük bir farkla 2.0 TDI almak çok daha mantıklı.
  • nego0505 kullanıcısına yanıt
    Hiç zor olmadı hatta dada kolay inip binmesi biraz kilo problemi var

• Bende 9 yıldan beri 2005 model Caddy 1.9 var. Bir çok arkadaşlarım Caddy'lerini satıp binek araç aldılar. Yine çoğu tekrar Caddy aldı. Kurumda bir büyüğüm var. Ben 2006'da aracımı aldıktan sonra sıfır 2007 model manuel vites Caddy aldı. 2008'de Caddy'yi satıp Renault Megane aldı. Ben hayr'lı olsun dediğim de " Bi Caddy etmez" dedi. Çok geçmeden 2009'da Megane'yi satıp 2009 model DSG caddy aldı. Bana içinde Caddy'de rahat ettikleri gibi rahat edemedikleri için tekrar Caddy'ye döndüklerini söyledi.
    2011'de askerden gelen oğlunun ısrarıyla Caddy'yi satıp 2010 model 2.el Renault Megane Scenic aldı. Geçen sene Scenic'i de satıp Yeni kasa beyaz 2.0 140hp DSG Sportline aldı. Şu an pek çıkarmasa da garajdan hala aynı şeyi söylüyor. Caddy'yi sattıktan sonra her aldığım binek arabamda Caddy'yi aradım.
    Bana DSG Sportline için bir test sürüşü sözü var. Her gördüğünde kendi hatırlatıyor bende sabırsızlıkla bekliyorum.

• Hocam Sportline tavsiye ederim size verdiği performanstan memnun kalırsınız
  • Arkadaşlar Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sportlıne almakta çok etkili oldunuz 70500 tl ye dsg aldım kısmet olursa yarın teslim alacağım

• Hayırlı olsun fiyat çok gibi ama ona değer

• Zaten 73400 tl liste fiyatı 1000 tl gibi bi pazarlık doğuş otomotivden 5 adet üçü ticari ikisi binek araç alan müşterilerine özel yüzde 2.5 iskontouyguluyorlar. Bunu dilediğiniz bayiiden alabiliyorsunuz yani aşağı yukarı 70500 civarına geliyor 50500 kendi aracımı sattım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.