Şimdi Ara

corollamın farları ve sisleri nasıl beyaz yanar??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://img353.imageshack.us/my.php?image=photos340ik0.jpg
    http://img398.imageshack.us/my.php?image=photos339sm5.jpg
    aracım bu..
    farları ve sisler beyaz yansın istiyorum..
    istanbul anadolu yakasındayım beyaz ampülmü alıcaz nerden bulurum??
    aydınlatma aynı seviyede olması için alırken neye dikkat etmeliyim?
    yardımınızı bekliyorum arkadaşlar..

• yok mu yardım :s
  • xenon konusunda araştırma yap biraz, ben ilgilenmiyorum, pahalı şeyler bunlar.
  • Farlarınıza xenon takabilirsiniz. Ancak corollaların farları mercekli olmadığı için ışığı dağıtır ve çok kaliteli bir görüntü elde edemessiniz. Eğer gerçekten güzel bir şey olsun isterseniz mercekli far öneririm
  • beyaz ampul alcan takacan beyaz yanacak ama yolu ne kadar görürsün bilmem
  • Arkadaşım bostancı sanayi sitesinin(bostancı köprüsünde inip yukarı yürüyeceksin 3-5 dakika) girişinde parçacılar var..far ampulu dokulmuştu,ben normal sarı renkli olanından almıştım,benim aklımda da beyaz ampul alıp takmak vardı.Sisleri de almak gerekirdi ki takım olsun.Yani bir ampul gerekirken 4 ampul almam gerekecekti,boşa masraf olmasın diye vazgeçtim beyazdan

Araştırmıştım beyaz ışık veren ampulleri... OSRAM'ın NightBreaker isimli ampulu için fiyat/performans olarak en iyi diye yazılmıştı baktıgım 3-5 araba forumunda..Fiyatı nisan ayında 30 ytl idi(1 çift far ampulu fiyatı)..sislerin fiyatını sormamıştım..

Şayet ampulleri kendin takacaksan kesinlikle cam kısımlarından tutayım deme,cam kısımlarına dokunmak ampulun kısa zamanda dökülmesine sebep oluyor!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powershot S2 -- 11 Eylül 2008; 23:46:03 >
  • eğer beyaz ışık istiyorsanız xenon taktırıcaksınız. xenon pahalı gelirse philipsin ampulleri mevcut beyaz ışık veren. bence sisler yine sarı olsun çünkü gerçekten sisli bir havada kullanmak zorunda kalırsanız aracınızı çok güçlük çekersiniz beyaz ışıkla
  • bence xenon için 6 ay 1 sene beklenirse fiyatları çok düşecek

400-500 ytl'ye taktıranlar dizlerine vurabilirler
  • SİSTE PUSLU HAVADA KARŞIDAN GELENE KENDİNİZİ GÖSTEREBİLMEK İÇİN SARI IŞIK YAKILIYOR...VEDE AZ BUZ ÖNÜNÜZÜ GÖRÜYORSUNUZ...Siste bembeyaz ampul sisin kendi rengi.. Beyaz içinde beyaz....Sizi kim görecek ?..Sizde önünüzü nasıl göreceksiniz sis beyaz su buharı, yere inmiş bulut degilmi ?.....SİSTE SARI AMPULDEN ŞAŞMAYIN....CANINIZI SEVİYORSANIZ....Saygılarımla..
  • konuyu açan arkadaşın gerçekten sis şartlarını düşündüğünü sanmıyorum. hava olsun diye beyaz yakacak sadece. Gıcık olurum sadece sisi açıp gidenlere
  • HAVA OLSUN DİYE SİS AÇTIĞIMI NERDEN BİLİYOSUN OKUMADIN MI YUKARIDA (aydınlatma aynı seviyede olması için alırken neye dikkat etmeliyim?) DİYE BELİRTMİŞİM
    arkadaşlar çok teşekkür ederim xenon için beklemiycem philips alıcam şayet fiyatlar düşerse xenon alırım hepinize teşekkürler..
  • hemşerim yaparsan şayet fotoğrafları koyarsın.. bir ara bende niyetlenmiştim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.