Şimdi Ara

Creatine kullanırsam kilo alır mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bendeki problem kilo alamama hatta hiç alamama
    Boy: 178
    Kilo: 50
    Aslında neden kilo alamadığım belli her yemeği yiyemiyorum. En sevdiğim yemeğin dahi pişerken kokusu burnuma geldi mi daha o yemeği yiyemiyorum.
    Direk iştahım kapanıyor veya yediğim yemekte sevmediğim bir tat veya midemi bulandırabilecek koku gelirse iştahım kesiliyor yemek yiyemiyorum.
    Bu yüzden de kolay kolay kilo alamıyorum. Aslında yaptığım işten kaynaklanıyor diyeceğim ama yerinde genelde oturuyorum.
    Ayakta koşturmacalı bir işim yok kısacası masa başı diyelim. Bu yüzden Creatine kullansam kilo alabilir miyim?
    Kullanan arkadaşlar varsa bu konuda bilgi verirlerse sevinirim.

• kardeşim kiloyu napacan seni seven böyle sever eğer aşırı zayıfsan hani dışardan kemiklerin görünüyosa rahatsız oluyosan pekmez al dut pekmezi sıvı olanından günde üç öğün iç onu 1 hafta bile sürmeden alırsın 1 kilo falan ama o kadar dert varken hayatta kilo almayı dert etme :)
  • creatine ile kılo almayı bagdastıramadım acıkcası ılk defa goruyorum böyle bısey ve böyle bısey yok dıyebılırım sanırım gainer ile karısıtırıyorsun bunu alabılırsın creatine kılo aldırmaz kaslarda fazla su depolar enerjı verır creatine ,gainer kılo aldırır sana
  • Boy 178 kilo 50 olunca neredeyse kemiklerim sayılıyor o yüzden diyorum ideal kilolun 20 kilo altındayım.
    o yüzden kilo almam şart elbiseler bile yakışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asefbahadir

Boy 178 kilo 50 olunca neredeyse kemiklerim sayılıyor o yüzden diyorum ideal kilolun 20 kilo altındayım.
    o yüzden kilo almam şart elbiseler bile yakışmıyor.

Creatin Kilo aldırır amam su yoluyla yani kestiğin zaman tekrardan zayıflarsın karbonhitrata aban birde lokman hekimden Kilo aldırıcı bitkisel tozlar var kullanabilirsin
  • Sen kullandın mı ?
    Alırız sonra faydasını göremeyiz verdiğimiz paraya yazık olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.