Şimdi Ara

Crysis 'de 3. Bölüm (Assault) gecemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Crysis 1'de 3. bolum olan Assault'ta Kruvazor (Savas Gemisi) ne guvenli mesafeden nasil lazer ile isaret koyabilirim ki hava saldirisi gerceklestirebilsinler?

• iki tane cephane binası var o binaların kapısında dur gemiyi görecek şekilde dürbünü aç ve işaretli bölümü sürekli tıkla ben böyle yaparak geçiyordum
  • Keyboardda B ye basarak dürbünü aç, ve kruvazörü dürbünle işaretle!
  • Tamam arkadaslar tesekkur ettim. Karsida kucuk bir ada vardi yaklasik 250 metre mesafede oraya gecip tiklayinca halloldu.
  • geminin üstündeyken b ye basın küfrü yiyoyrsun
    o kadar uzaga gitmene gerenk yoktu geminin hemen arkdasına gel b ye işlem tamam oke
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.AliKaya

Tamam arkadaslar tesekkur ettim. Karsida kucuk bir ada vardi yaklasik 250 metre mesafede oraya gecip tiklayinca halloldu.

Helal olsun walla, demek o kadar mesafe gettin!
    Ben hemen geminin dibindeki ambarlardan hedeflemiştim!
  • Ben izlemesi kolay olsun diye hemen yanındaki konteynırlara çıkıp işaretledim. bombalar nerdeyse kafamın üzerinden geçtiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigit1_g2

Ben izlemesi kolay olsun diye hemen yanındaki konteynırlara çıkıp işaretledim. bombalar nerdeyse kafamın üzerinden geçtiler.

Walla oynarken hiç aklıma gelmemişti ama, değişik yerlerde (gemi üstünde, yakınında vs.) bombalama olayını bir denemek lazım!
  • daha önce yuakrda yazdım ama görmediniz galiba geminin üstünde b ye basınca küfrü yiyorsun degişik açıalrdan bomba oalyı daha güzel
    izlenilebiliyor deneyin
  • Arkadaslar cikmadik konteynır birakmadim ama nedense oralarda isaret koyamadim. Adaya cikinca hemen isaretledi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.