Şimdi Ara

DİZEL SORUNU!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ya bu dizel arabalar neden çok koku çıkartıyor yaa bizde A4 1.9 TDI var 2004 model araba bikere turbo değişti ama değişmeden öncede vardı araba çalışır haldeykeen koku salıyorr yanında 10 dk durulmaz ölürsünüz neden acaba sorunu nee bütün dizellerdemi var bu yoksa sadece bizdemii

• Hocam hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. (araç Mondeo dizel)
    Servis'e danıştınız mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: robespierre

Hocam hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. (araç Mondeo dizel)
    Servis'e danıştınız mı?

ewt yaa bizde anlamadık diolar bizim araba biraz sorunlu yaa ilk geldiğinde benzin deposundan langurlungur die sesler geliyordu ok o değiştirildi garantiden 1 sene sonra yani geçen sene turbo yandı hani onuda halleddik garantiden ee şimdide koku geliyor yaa anlamadım ne oluyor araba 134 binde
  • Orjinalden alıntı: Tekstilciiii

Servis'e danıştınız mı?

ewt yaa bizde anlamadık diolar bizim araba biraz sorunlu yaa ilk geldiğinde benzin deposundan langurlungur die sesler geliyordu ok o değiştirildi garantiden 1 sene sonra yani geçen sene turbo yandı hani onuda halleddik garantiden ee şimdide koku geliyor yaa anlamadım ne oluyor araba 134 binde

Bizimde 2004 Audi 1.9 Tdi var. Araba 120.000 de ama herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Tek sorun servisin pahalı olması
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanttnc

Orjinalden alıntı: Tekstilciiii

Servis'e danıştınız mı?

Bizimde 2004 Audi 1.9 Tdi var. Araba 120.000 de ama herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Tek sorun servisin pahalı olması

ewt orasıda öyle çok pahalıı ama iyi yapıyorlar birde otowash ı seviyorum motora kadar parlatıyorlar ama bu kokuyu halledemiyorlar

• SANIRIM BENDE HİSSEDİYORUM O KOKUYU AMA SANIRIM EGZOSTTAN GELİYOR...
  • arkadaşlar madem audiliyiz neden audi team a katılmıyoruz bekliyoruz
  • Bu yeni biodiesel lerde cok fena kokuyor Millet dizele dondukce yollarda cam acamıcak durumlara gelices galiba.Tunellerde ve kapalı alanlarda yeterince balık ve patates kızartması kokmaya basladı.
  • ankarada yeşil halk otobüsleri bio dizel kullanıyor ortalık balık kızartması ya da patates kızartması kokuyor özellikle kalkışlarda ve tünellerde insanın ciğerine işliyor
  • Aracın içine koku gelmiyorsa kökle gitsin gaza:D Dizeller hep kokar,benzinin tadı yoktur ama cebini boşaltmaz.Bio dizeller hakkaten kızartma kokuyo,normal eurodizellerde çamaşır suyu gibi kokuyo ama ban takmıyorum şahsen,arabada sorun olmasında varsın koksun
  • ben 1 yıldır dizel tdci kullanıyorum , inanın daha dizel kokusunu hiç hissetmedim. 16bin km deyim.zamanla çıkarmı bilemem.
  • @tekstilcii: eurodizel kullanıyor musunuz? Bir dönem de olsa bikaç depo kaçak mazot aldınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.