Şimdi Ara

Drop Rate arttı bu gece nedense

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün cypherda bosslar cömert davranıyo bize
    Genelde amulet of baş,baş shield ve sword of baştan başka bişey almayan bizler
    bi kaç bostan 2 dropla ayrıldık bi belt of str bide scorpion shield
    mutlu oldum we sizlerle paylaşmak istedim

• olur öle arada sırada
  • ohoo bana geçen baş of the rare item çıktı .geçen de abimler 4 ks partyle bi sq kesmeye çalıştılar.birbirine o kadar trade falan attılar ki etraf leş dolu.ama sonunda abimlere çıktı kutu.kutudan ne çıktıııı ELEMENTAL STAAAAAAAAF
  • kral arttirabiliyo dusme katsayisini fazla coin cikiyo ayrica o yaratiga has olan dusecek itemlarin dusme ihtimalleri artiyor cok iyi bisrsey ozellikle bosslarda acayip ise yariyo bi boss keserken dekgelmedi ama :( hayirli olsun itemlariniz
  • allahım günde 4 tk 3 talos ve niceleri kesiyoduk bi ara crystal earring weya mage earingten başka bişi düşmüodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: :CarTman:

allahım günde 4 tk 3 talos ve niceleri kesiyoduk bi ara crystal earring weya mage earingten başka bişi düşmüodu

herhalde kral mageti
  • En kötüsüde kestikten sonra içerisinden pot çıkması. Deruvish Founder kestik a.q içinden 2 tane pot çıktı
  • Bizde xıgenonda boss kestik ne cıktı ?
    antares= rapt bow cıktııı
    Dragon Tooth= cursed bone cıktı!
    Hyde = coıns
    Shaula =talia of shaula
    drop rate cok düşük xıgenonda glb !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daswet -- 28 Şubat 2006; 10:35:09 >
  • En iyi Droplu bosslar bence Bishop,Duke ve Bide ya dını unuttum Baronun bosuydu sanırım... Bana bishopdan rom çıkdı...aRka Baronun bossundan ( adınını unuttum) rol çıkdı...Dukeden adama Bi unq takı çıkmışdı ama adını hatırlayamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.