Şimdi Ara

Eset nod 32 silinmiyor ....(ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamın aleyküm Arkadaşlar eset smart secrutıry programını kaldıyordum denetim masasında pc donudu reset atmak zorunda kaldım yüklemede hayliyle yarıda kaldı pc yi açtığımda eset denetim masasında gözükmüyor ama ekranda saü köşede var ve ben grev yönetcisi ile de işlee sonlandıramıyorum işlem silinmiyor edi kafayı yiycem yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekocanlar_21 -- 9 Aralık 2012; 14:48:37 >

• Dosyalarını sil sonra pc yeniden başlat yeniden yüklemeyi dene
  • tekrar kurup kaldırmayı dene. olmazsa everything adlı programı kur. bilgisyarı güvenli modda aç. everything açıp arama yerine ESET yaz. ESET ile ilgili çıkan herşeyi sil. cclenar veya benzeri bir programla kayıt defterini onar. yeniden başlat tamamdır.
  • dosyalar silinmiyor yeniden dene diyor ayn şekilde bilidğim kadarıyla bilgeseyarda virüs programı varken onu tam olarak silmeden bir virüs programı yükledinmi sorun oluyor ama ??
  • Setup ı varsa tekrar kurup bidaha kaldırmayı dene, olmazza herhangi bi uninstaller programıyla kaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekocanlar_21

dosyalar silinmiyor yeniden dene diyor ayn şekilde bilidğim kadarıyla bilgeseyarda virüs programı varken onu tam olarak silmeden bir virüs programı yükledinmi sorun oluyor ama ??

nomal şekilde silmeye kalkarsan tabi hata verir. güvenli modda sileceksin. yani bilgisyarı yeniden başlat bios ekranı geçtiği an f8 e bas. güvenli modu seçip devam et. ben de esetin eski sürümlerinde 1-2 kere bu şekilde kaldırmak zorunda kalmıştım. hatta şimdi emin olmak için kendi bilgisyarımı güvenli modda başalattım. güvenli modda esetle ilgili hiçbirşey çalışmıyor. silinmesi gerekir.
  • Hocam güvenli modda silinmedii ama your uinstallerle nolduysa silmeyi başardım hepinize teşşekür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekocanlar_21

Hocam güvenli modda silinmedii ama your uinstallerle nolduysa silmeyi başardım hepinize teşşekür ederim

sorunun çözüldüğüne sevindim, konu başlığına çözüldü yazarsan, belki aynı problemi yaşayan başka arkadaşların işine de yarar
  • TAMAM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.