Şimdi Ara

Evli Olsanız ve..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Evli Olsanız ve..

(En Son Oy Tarihi: 24.11.2007)
Giriş
  • Evli olsanız ve 3 trilyonluk piyangoyu siz tuttursanız karınızı boşarmıydınız?

• kararsızım onu koy :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

kararsızım onu koy :)

• evet diyen olursa moda bi laf var onu derim ; "bekara karı boşamak kolay"
  • boşamak saçma olur hem. hadi boşayacaksın ya derse 2 trilyon boşanma tazminatı
  • quote:

Orjinalden alıntı: EVO VII

Evli olsanız ve 3 trilyonluk piyangoyu siz tuttursanız karınızı boşarmıydınız?

nie karinizi? belki kadin tuttrdu nolcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vanilin_

quote:

aynen böyle bişey olmuştu;kadın kardeşiyle gimadan alışveriş yapıyor hediye verilen piyongo biletine büyük ikramiye çıkmış,evde geçimsizlik kavga dövüş başlamış,kadın krdeşine para vermek istemiş kocası karşı çıkmış....sonunda boşanmışlar.Hatırladığım kadarıyla koca avukat idi,bi arkadaşın köylüsüydü o anlatmıştı.
  • quote:

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: abrek üç

quote:

quote:

aynen böyle bişey olmuştu;kadın kardeşiyle gimadan alışveriş yapıyor hediye verilen piyongo biletine büyük ikramiye çıkmış,evde geçimsizlik kavga dövüş başlamış,kadın krdeşine para vermek istemiş kocası karşı çıkmış....sonunda boşanmışlar.Hatırladığım kadarıyla koca avukat idi,bi arkadaşın köylüsüydü o anlatmıştı.

ona noluosa

• ne boşayacağım hatun beni boşasın o bana tazminat ödesin....
  • kadına göre deişir.

NE demiş atalarımız. Impossible is Nothing
  • evlilik bu kötü günde iyi günde

iyi günde boşanır mı yaw hep beraber yersiniz parayı hem Türkiye'de o kadar parayı napıcaksın
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güçlü -- 2 Temmuz 2007; 13:08:36 >
  • piyangonun bana vurduğunu söylemeden boşarım. resmi olarak ayrıldıktan sonrada arar, senden ayrıldığım gün 3 trilyon bana çıktı. Aşkta kaybedeb şansta kazanıyor demekki derim! Artık intiharmı eder, hayatamı küser bilemem!!

• Niye boşayayım ya manyak mıyım ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.