Şimdi Ara

Gazi cocuğuyum burs çıkmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babam kıbrıs gazisi. Bu sene üniversiteye başladım yüksek öğrenim kredi ve yurtlar kurumununa burs başvurusu yaptım. Burs çıkar diye beklerken kredi çıktı. Annem çalışmıyor babam asgari tutarda emekli maaşı alıyor. Sanırım 2 sene önce abim burs aldığı için bana çıkmadı. Sizlere sorarım bu çok saçma değil mi? ben nasıl geçineceğim şimdi ? ailem o maaşla zar zor geçiniyor zaten. Krediyi alsam ortalama 20bin TL ödeyebilir miyim bilemiyorum. Son ihtimal okulu bırakmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• Krediyi ödemek zor alma.
  • Zenginlerden sıra gelmiyor kardeşim sana... 2 ay geçti torpilleri anca ayarladılar işte.
  • Nedense hic sasirmadim.
  • tskya mehmetçik vakfına falan başvur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7AE548211

tskya mehmetçik vakfına falan başvur.
    Tuzu kuruların arabalarına benzin koymaları gerek. Lütfen bencil olma, onlara benzin daha çok lazım.
  • Hakkını ara vakıflara sor biraz kurcalarsan korkup verirler bence
  • :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz3rs

Hakkını ara vakıflara sor biraz kurcalarsan korkup verirler bence
    Hacım sana burs verirlerse dağdaki terörist neyle beslenecek ayıp ettin bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aprın Çor Tigin

Hacım sana burs verirlerse dağdaki terörist neyle beslenecek ayıp ettin bak

Alıntıları Göster
    kalmamıştır, milletvekillerinin tanıdıklarından torpillilerinden ülkeyi yiyip bitirenlerden kalmamıştır.

Ekleme: Lafım ihtiyacı olupta alanlara değil, ihtiyacı olupta alamayanların hakkını yiyenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 31 Aralık 2014; 19:21:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

kalmamıştır, milletvekillerinin tanıdıklarından torpillilerinden ülkeyi yiyip bitirenlerden kalmamıştır.

Dostum o dediklerinden hiçbiri değilim ama burs çıktı.
    Burs çıkan herkesi zan altında bırakacak ifadelerden kaçınalım lütfen.
  • Sana çıkmaz Suriyelilere verirler şu devletten hiç bi beklentim yok artık fırsat bulsam bende onları söğüşlicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelmüftü

quote:

Alıntıları Göster
    Bir emekli maaşı ile yaşıyoruz, iki kişiyiz. Aylık 300 servis masrafım var ama yinede burs çıkmadı, şeref yoksunları...

• ak cocugu olsaydın çıkardı ama.

şimdi ne alaka dicekler. bir projede görev ealıyoruz. akp li olan başka bir arkadasımızın projesi var. adam cayır cayır para bulabilirken biz bulamıyoruz.
  • Suriye'li mültecilere 1 milyar dolar harcadık be 1 milyar. Bu yardımı hangi ülke yapardı sorarım sana. Anlı şanlı ülkem sayesinde insanlar evsiz yurtsuz kalmadı. Daha yardima muhtaç çok insan var önce onları düşün. Utanmaz seni.
  • Abi artik benim gozumde bu parti bitmistir. Burs sonuclariyla iyice kesinlestirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelmüftü

quote:

Güzel kardeşim yanlış anlaşılma olmuş. Alanları zan altında bırakmak değil, eskiden alanların %75 i ihtiyaç sahibi insanlardı. Dünyanın ve insanların aç gözlülüğü yüzünden belki şuan sadece %25 ihtiyacı olabilen insanlar alabiliyor. Ama size hak veriyorum biraz havada kalan bir söz olmuş gibi.
  • Bursa çocuğuyum heryerde
  • o para okul bittikten 2 yıl sonra ödenmeye başlıyor.bence al.okulunu bırakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

o para okul bittikten 2 yıl sonra ödenmeye başlıyor.bence al.okulunu bırakma.
    eee ne bekliyorsun devlet işini düzgün yapmıyor millette belki banada çıkar diye ihtiyaçı olmasa bile başvuruyor bana soruyorlar burs çıktı mı diye başvurmadım diyorum niye diyorlar ihtiyaçım yok deyince mal mal yüzüme bakıyorlar şunuda söyleyeyim devlet istese bu ülkedeki herkesin cebine o 330 lirayı koyar ama koymuyor istese herkese yetecek kadar kyk yurdu açar ama açmıyor gidiyor suriyelilere dağıtıyor bir arkadaş yukarda 1 milyar dolar diyor keşke 1 milyar olsa daha 8-9 ay önce 3.5 milyar lira denmişti şimdiye 3 milyar dolar çok rahat olmuştur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.