Şimdi Ara

geri dönüşüm kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geri dönüşüm kutusunu masaüstünden taşımak mümkünmüdür?

• ne gerek var
  • kardes geri donusum kutusunun ismini degiştire bilirsin bunun icin

Baslat - çalıştır dan regedit'ii çalıştır
    HKEY_CLASSES_ROOT/CLSID/{645FF040 - 5081 - 101B - 9F08 - 00A - A002F954E } anahtarýna girip bir kere tıkla.Sağ panelde varsayılan satırının karşısında Geri dönüşüm kutusunun yazılı olduğunu göreceksin Varsayılana çift tıkla ve oraya istediğin yeni adı yazın ve tamamı tıkla. Kayıt düzenleyicisini kapayıp windowsu yeniden başlattığında geri dönüşüm kutusu yeni ismiyle görünür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gel_pc_pc

kardes geri donusum kutusunun ismini degiştire bilirsin bunun icin

HKEY_CLASSES_ROOT/CLSID/{645FF040 - 5081 - 101B - 9F08 - 00A - A002F954E } anahtarýna girip bir kere tıkla.Sağ panelde varsayılan satırının karşısında Geri dönüşüm kutusunun yazılı olduğunu göreceksin Varsayılana çift tıkla ve oraya istediğin yeni adı yazın ve tamamı tıkla. Kayıt düzenleyicisini kapayıp windowsu yeniden başlattığında geri dönüşüm kutusu yeni ismiyle görünür..

adam ısım degıstırmeyımı sormus??

soruya gelınce ole bısı henuz mumkun degıl.ısmını bıle regedıt ayarlarından baska turlu degıstıremıosun..tasımak mumkun olmaz heralde
  • Ben ona baska yol daha sundum cok biliyosan sen söleseydın burası chat meydanı degil bilği meydanı kardes..
  • arkadaşlar ilginize teşekkürler ben ismini değiştirmek değil de ekranda görünmemesi için sormuştum örneğin C: veya D: nin altında bir yerde olsa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sipidaksipidakyusenbalik

quote:

Orjinalden alıntı: gel_pc_pc

kardes geri donusum kutusunun ismini degiştire bilirsin bunun icin

adam ısım degıstırmeyımı sormus??

soruya gelınce ole bısı henuz mumkun degıl.ısmını bıle regedıt ayarlarından baska turlu degıstıremıosun..tasımak mumkun olmaz heralde

@sipidaksipidakyusenbalik
    kesinlikle katılıyorum

• Çöp kutusunu masaüstünden kaldirmak için komut dizinine gel ve regedit de ardindan HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersiyon\Explorer\Desktop\NameSpace klasörüne gidin ve 645ff040-5081-101b-9f08-00aa002f954e degerini kaldirin hepsi bu kadar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.