Şimdi Ara

GNGWC SilkRoad Turnuvası Türkiye Ayağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
159
Cevap
0
Favori
12.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Silkroad Online Dunya Şampiyonasina Siz de Katılın!

Gamesultan sponsorluğunda yapılan, GNGWC Uluslararası Silkroad Online Turnuvası başlıyor. Şimdi herkese kimin en iyi Silkroad Online oyuncusu olduğunu gösterme zamanı. Başvurunuzu hemen yapın.

Kayıt Olan Oyuncularda Aranan Kriterler:

Kayıt olacak oyuncuların aşağıdaki 3 kritere de uymaları gerekmektedir:

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
    - Yurt dışına seyehat etmeye hic bir engelinizin olmaması
    - Silkroad Online’daki karakterinizin, en az level 40 ve üstü olması
    Kayıt Aşaması:
    Türkiye icin resmi kayıtlar, Silkroad Online’ın yayıncı şirketi Joymax’in Türkiye’deki en güçlü ortağı Gamesultan.com üzerinden yapılmaktadır. Turnuvaya kayıt olabilmek için, öncelikle Gamesultan.com’ a buraya tıklayarak üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz aktif hale getirildikten sonra, turnuva kayıt formunu doldurarak, bu büyük organizasyonun Türkiye finaline katılabilmek için adaylığınızı koyabilirsiniz.
    Turnuvaya Katılım Adaylık ve Oy Verme İslemleri
    Turnuva şartlarını sağlayan ve bizzat turnuvanın Turkiye finallerine katılmak isteyen oyuncular, turnuva kayıt formunu doldurarak, finallere katılabilmek için aday olmalıdırlar. Başvuru yapan adaylardan en cok oy toplayan 30 oyuncu, Turkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.

Aday olmak istemeyip, oyunda finallere gitmelerini düsünülen kişilere oy verip onların öne gecmelerine olanak verebilirsiniz.

Oy Verme Sistemi
    Her kayıtlı hesap, farklı kişilere (kendi de olabilir), toplamda 1’den 5 e kadar, 5 farklı oy verebilmektedir. Örneğin, eğer kendinize 5 verdiyseniz, baska bir kisiye sadece 1’den 4 e kadar olan sayılardan oy verebilirsiniz.

Turnuva Aşamaları

- Ön Eleme: Turnuvaya Katılmak için başvuruda bulunan (aday olan) oyunculardan, en çok oy alan 30 oyuncu, Bu turnuvanın Turkiye finallerine katılmaya hak kazanacaktır.
    - Türkiye Finali: Son 30 kisi, Gamesultan tarafından duyurulacak, turnuva mekanında birbirleriyle kıyasıya kapışacak. Finalistleri supriz hediyeler bekliyor.
    - Uluslararası Final, Kore: Türkiye finalisti olan 30 kisiden en iyi 5 kişi belirlenecek. Bu 5 kişiden 2 oyuncu, Gamesultan sponsorluğunda Kore’deki finallere gitmeye hak kazanacak. Bu iki kişiden herhangi birinin finallere katılamayacağını belirtmesi halinde, ilk 5 kişiden geriye kalan oyuncular, başarı derecelerine göre, asıl listeye alınacaktır.
    Ödüller
    - Türkiye finaline katılmaya hak kazanan oyuncuları Gamesultan’dan çesitli hediyeler bekliyor. Finale kalanların ulaşım ve konaklama masrafları GameSultan tarafından karşılanacaktır. Ayrıca bir çok süpriz etkinlikte finalistleri ve katılımcıları bekliyor olacak.
    - Bu uluslararası turnuvanın Kore’deki ayağının galipleri için ise buyuk para ödülleri var. Birinciye $5.000, İkinciye $3.000, Üçüncüye $1.000

• quote:

Orijinalden alıntı: GameSultan

http://www.gamesultan.com/Silkroad/
    Güzel organizasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrappy

Güzel organizasyon

Alıntıları Göster
    OduL ne ? pasaport vs bosuna cikartmayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lobb

OduL ne ? pasaport vs bosuna cikartmayalim

Alıntıları Göster
    Ödüller belirtilmiş dikkatli oku

Seneye katılıcaz artık... Bu yıl ÖSS kasmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theeric

Ödüller belirtilmiş dikkatli oku

Seneye katılıcaz artık... Bu yıl ÖSS kasmak lazım

Alıntıları Göster
    bn Joymaxa yakıstıramadımBune yaa adamlar milyon $lar kazanıo werdiklerine bak yani 10k$ fln werir insan en azındaBnce hiç ii değil
    Hem süper bi charın olcak hem yurtdısına fln gidcen hemde 5000$

• quote:

Orijinalden alıntı: sage29

bn Joymaxa yakıstıramadımBune yaa adamlar milyon $lar kazanıo werdiklerine bak yani 10k$ fln werir insan en azındaBnce hiç ii değil
    Hem süper bi charın olcak hem yurtdısına fln gidcen hemde 5000$

Alıntıları Göster
    @sage29
    alemsiniz vallahi , 10 k cı gençlik olduğunuz nereden belli doları bile başka türlü kabul etmiyorsunuz , zaten turnuvanın ve o organizasyonun hiç önemi yok
    @Cmos1903
    koptum yav muhahaha pasaport filan çıkarma ile hiç uğraşmayasın demek , Allah ını seversen katıl sen olmadan zevki olmaz gngwc nin biz ne ödül istiyorsan aramızda toplaşıp ayarlarız .

• quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

@sage29
    alemsiniz vallahi , 10 k cı gençlik olduğunuz nereden belli doları bile başka türlü kabul etmiyorsunuz , zaten turnuvanın ve o organizasyonun hiç önemi yok
    @Cmos1903
    koptum yav muhahaha pasaport filan çıkarma ile hiç uğraşmayasın demek , Allah ını seversen katıl sen olmadan zevki olmaz gngwc nin biz ne ödül istiyorsan aramızda toplaşıp ayarlarız .

Alıntıları Göster
    Ek bilgi vermek isterim

masraf anlamında herseyi biz yani "GAMESULTAN" karşılıyor.
    işlemler size ait zaten Kore TR den vize istemiyor.

İstanbulda yapılırsa 30 kişi gerekirse otelde ağırlanacak
    11 Ekim de türkiye finali gibi gözüküyor

Turnuva Kasım 16 Kore'dde

turnuvaya katılmak için +18 olunması lazım.
    Zaten oylama sonucu oluşan 30 kişi den turnuvayı kazanan 5 kişi 2 asil 3 yedek olarak çıkacak.
    Turnuvadan 2 kişi limuzin ile ayrılacak.:)
    oy vermek içiin id nin olması yeterli

Türkiye Turnuvasında seçilen CAFE de özel client kurulacak ve herkes eşit şartlarda yarışacak.
    ilk 30 a kalanlara GameSultan olarak özel ödüllerimiz olacağı gibi son kalan 5 kişi de güzel hediyeler alacak bizden.

• quote:

@sage29
    @Cmos1903

Alıntıları Göster
    eksikler fazla.

-üye bilgilerinin koruma altında tutulacağına dair sözleşme yok. şu an hazır değilmiş(öyle dediler) en kısa zamanda eklenecekmiş.
    -GNGWC kayıt formunda New serverlar yok. sebebini öğrenemedim.
    -id isteniyor joymax ın şartıymış. doğrudur. fakat yarın birgün kayıt yaptıran bir kişi çıkıp id mi ben size verdim sonra charım soyuldu derse firma imajı zedelenir. sözleşmede açıkça belirtilmeli.
    -açık adres girmek zorunlu değil. alan var fakat doldurmayın. çünkü bana da il-ilçe yeterli açık adres yazmak zorunlu değil dediler(düzeltilmeli).
    -oylama sistemi falan biraz acayip geldi. turnuva yapılacaksa adaylar turnuvayla belirlenmeli. tabi Türkiye'de imkansız gibi duruyor.

+olarak ülkemizdeki ilk online organizasyon diye biliyorum(uluslar arası turnuvaya oyuncu gönderme). umarım başarılı olunur.

• quote:

Ek bilgi vermek isterim

masraf anlamında herseyi biz yani "GAMESULTAN" karşılıyor.
    işlemler size ait zaten Kore TR den vize istemiyor.

İstanbulda yapılırsa 30 kişi gerekirse otelde ağırlanacak
    11 Ekim de türkiye finali gibi gözüküyor

Turnuva Kasım 16 Kore'dde

turnuvaya katılmak için +18 olunması lazım.
    Zaten oylama sonucu oluşan 30 kişi den turnuvayı kazanan 5 kişi 2 asil 3 yedek olarak çıkacak.
    Turnuvadan 2 kişi limuzin ile ayrılacak.:)
    oy vermek içiin id nin olması yeterli

Türkiye Turnuvasında seçilen CAFE de özel client kurulacak ve herkes eşit şartlarda yarışacak.
    ilk 30 a kalanlara GameSultan olarak özel ödüllerimiz olacağı gibi son kalan 5 kişi de güzel hediyeler alacak bizden.

Alıntıları Göster
    birçok kişi için beklenen zaman geldi demek hadi hayırlısı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: raytracer

eksikler fazla.

-üye bilgilerinin koruma altında tutulacağına dair sözleşme yok. şu an hazır değilmiş(öyle dediler) en kısa zamanda eklenecekmiş.
    -id isteniyor joymax ın şartıymış. doğrudur. fakat yarın birgün kayıt yaptıran bir kişi çıkıp id mi ben size verdim sonra charım soyuldu derse firma imajı zedelenir. sözleşmede açıkça belirtilmeli.
    -açık adres girmek zorunlu değil. alan var fakat doldurmayın. çünkü bana da il-ilçe yeterli açık adres yazmak zorunlu değil dediler(düzeltilmeli).
    -oylama sistemi falan biraz acayip geldi. turnuva yapılacaksa adaylar turnuvayla belirlenmeli. tabi Türkiye'de imkansız gibi duruyor.

+olarak ülkemizdeki ilk online organizasyon diye biliyorum(uluslar arası turnuvaya oyuncu gönderme). umarım başarılı olunur.

Alıntıları Göster
    ilginize teşekkür ederiz.

Server lar yarın düzeltilecek. Uyarınız için teşekkür ederiz.
    Oylama Ön turnuvada kapışacak ilk 30 u belirlemek için yapılıyor.
    Sözleşme sizinle de görüştüğümüz gibi Avukatımız tarafından hazırlanıyor. Bu hafta içinde yerine koyulacak.
    sitede isteden bilgiler sizin id nin gerçek kullanıcısı olduğunuzu ispat etmek için gerekli.
    Bu turnuva sonucunda Koreye birilerini göndereceksek bu bilgilerin gerçek olduğundan emin olmalıyız.
    Oylama yapacak kişilerin dahi oyun içinden gerçek kişiler olduğundan emin olmalıyız ki fake hesaplarla oylama şişirilmemeli kaldı ki bu bilgiyi dediğiniz gibi JOYMAX istiyor ve kontrolünü de onlar yapacaklar.
    Bir hesabın ID sinin alınması o user in çalınmasına imkan sağlamaz, kesinlile şifrenizi istemediğimizi zaten notlarımızda belirttik.

Bu turnuva Türkiye'de bir ilk olacak ve acemiliklerimizi ve hatalarımızı hoş görünüz.
    Gamesultan ailesi olarak SilkRoad oyuncularına unutulmaz bir turnuva yaşatmak için elimizden geleni yaptığımızı bilmelisiniz.
    Şimdiden turnuvaya katılan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: raytracer

eksikler fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameSultan -- 26 Ağustos 2008; 1:09:38 >

• quote:

ilginize teşekkür ederiz.

Server lar yarın düzeltilecek. Uyarınız için teşekkür ederiz.
    Oylama Ön turnuvada kapışacak ilk 30 u belirlemek için yapılıyor.
    Sözleşme sizinle de görüştüğümüz gibi Avukatımız tarafından hazırlanıyor. Bu hafta içinde yerine koyulacak.
    sitede isteden bilgiler sizin id nin gerçek kullanıcısı olduğunuzu ispat etmek için gerekli.
    Bu turnuva sonucunda Koreye birilerini göndereceksek bu bilgilerin gerçek olduğundan emin olmalıyız.
    Oylama yapacak kişilerin dahi oyun içinden gerçek kişiler olduğundan emin olmalıyız ki fake hesaplarla oylama şişirilmemeli kaldı ki bu bilgiyi dediğiniz gibi JOYMAX istiyor ve kontrolünü de onlar yapacaklar.
    Bir hesabın ID sinin alınması o user in çalınmasına imkan sağlamaz, kesinlile şifrenizi istemediğimizi zaten notlarımızda belirttik.

Bu turnuva Türkiye'de bir ilk olacak ve acemiliklerimizi ve hatalarımızı hoş görünüz.
    Gamesultan ailesi olarak SilkRoad oyuncularına unutulmaz bir turnuva yaşatmak için elimizden geleni yaptığımızı bilmelisiniz.
    Şimdiden turnuvaya katılan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: raytracer

eksikler fazla.

Alıntıları Göster
    http://www.gamesultan.com/Silkroad/userList.asp

Turnuvaya katılanları buradan takip edebilirsiniz

görüldüğü gibi özel hiçbir bilgi kullanıcılar ile paylaşılmamaktadır.
    (id, tel no, adres, tc kimlik no gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameSultan -- 26 Ağustos 2008; 1:12:21 >

• quote:

http://www.gamesultan.com/Silkroad/userList.asp

Turnuvaya katılanları buradan takip edebilirsiniz

görüldüğü gibi özel hiçbir bilgi kullanıcılar ile paylaşılmamaktadır.
    (id, tel no, adres, tc kimlik no gibi)

Alıntıları Göster
    Hadi hayırlısı ama bu 30 kişiyi oyla seçme olayı kötü kimin eşi dostu fazlaysa o gider turnuvaya yani iyi oynayıpta oy alamyan oyuncuda çok olacaktır gibime geliyor bu konu daha iyi bir şekilde çözümlenmeli...Kura daha mantıklı geliyor şansı olan çıkar gider...Bu oyunda iyiysen biraz da şansın olmalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: __EFENDİ__

Hadi hayırlısı ama bu 30 kişiyi oyla seçme olayı kötü kimin eşi dostu fazlaysa o gider turnuvaya yani iyi oynayıpta oy alamyan oyuncuda çok olacaktır gibime geliyor bu konu daha iyi bir şekilde çözümlenmeli...Kura daha mantıklı geliyor şansı olan çıkar gider...Bu oyunda iyiysen biraz da şansın olmalı...

Alıntıları Göster
    Oylama kısmı biraz saçma olmuş, tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Almanya ve Amerika'da ön eleme turları falan düzenleniyor, o tür bir yöntemle Türkiye finalistlerini belirlemek çok daha hoş olurdu.

Peki kimler oykullanma hakkına sahip olacaklar Tüm Gamesultan üyelerimi, yoksa sadece turnuva için kayıt yaptıranlarmı?
    bu konuya bir açıklama getirirseniz güzel olur... Fake oyların önüne falan nasıl geçeceksiniz... Açıkçası oylama olayının yeterince adil bir yöntem olacağından emin değilim.

• quote:

Oylama kısmı biraz saçma olmuş, tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Almanya ve Amerika'da ön eleme turları falan düzenleniyor, o tür bir yöntemle Türkiye finalistlerini belirlemek çok daha hoş olurdu.

Peki kimler oykullanma hakkına sahip olacaklar Tüm Gamesultan üyelerimi, yoksa sadece turnuva için kayıt yaptıranlarmı?
    bu konuya bir açıklama getirirseniz güzel olur... Fake oyların önüne falan nasıl geçeceksiniz... Açıkçası oylama olayının yeterince adil bir yöntem olacağından emin değilim.

Alıntıları Göster
    resmi sro da neden bi acıklama yok... nedense sizin isin icine girmenz hosumada gitmedi bu bilgilerin verilmesi birde illa uye olma konsuunda fln sktr gdn yani.. zorla baska bi sayfaya uye olmalı isek JM de sktrsn

• quote:

Alıntıları Göster
    Amaç 30 kişiye indirmek.
    Ön turnuva 30 kişi ile yapılacak.
    Eminim ileri de bahsettiğin tip turnuvalara da ön ayak oluruz.
    Ancak bu 30 kişiyi seçecek olan kişiler de sizlersiniz..
    Turnuvaya oy kullanabilmek ya da aday olabilmek için GameSultan'a üye olmalısınız.
    uye girişinden sonra da kayıt işlemleri var.
    Daha sonra 1 den 5 puana kadar adaylarınızı oylayabilir ve kendinizi aday gosterebilirisiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

• quote:

Amaç 30 kişiye indirmek.
    Ön turnuva 30 kişi ile yapılacak.
    Eminim ileri de bahsettiğin tip turnuvalara da ön ayak oluruz.
    Ancak bu 30 kişiyi seçecek olan kişiler de sizlersiniz..
    Turnuvaya oy kullanabilmek ya da aday olabilmek için GameSultan'a üye olmalısınız.
    uye girişinden sonra da kayıt işlemleri var.
    Daha sonra 1 den 5 puana kadar adaylarınızı oylayabilir ve kendinizi aday gosterebilirisiniz.

quote:

Alıntıları Göster
    Serverlar arasında Odin yok

• quote:

Orijinalden alıntı: FireBraker

Serverlar arasında Odin yok

Alıntıları Göster
    allahmya hangienayi gider cok merak ediyorum

2006'da Bahadirda katilmisti Almanya'da ilk elemeyi gecmisti sonrasi gelmedi
    Samimi bi arkadasi 2. olmustu
    sonra ona kore icin teklif geldi
    gidemedi
    yani bosa zmn kaybi..

• quote:

@sage29
    @Cmos1903

Alıntıları Göster
    quote:

@sage29

Adam doğru bir tesbitte bulunmuş,hemen 10k ci etiketini insanlara vurmayın. 5000 USD ödülü düşük bir rakam.Dünya'da ve Güney kore'de bu tür turnuvalar sürekli yapılmaktadır.Oldukça ciddi bir sektör haline gelmiştir.Birçok büyük şirket onbinlerce dolar (şu an rakam aklımda değil)vererek sponsor olmaktadır.Turnuvalara katılacak takımların barınma,otel,kamp ücretleri bu sponsorlar tarafından sağlanmakta hatta rakip takım oyuncuları oldukca yüksek paralar karşılığında transfer edilmektedir.Dünyadaki oyun pazarı 30 milyar USD dir.Gerçi Türkiye'deki pazar 30 milyon USD (% 0.1)civarında olsa da büyük bir pasta var ortada.

Bkz:National geographic'de bu konuda belgsel bile hazırlanmıştır.Internet üzerinden video'sunu araştırabilirisiniz.

Uluslararası turnuvalarda dağtılan ödül miktarları aşağıdaki linkte...

http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2007/WCG2007_awards.asp
    http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2006/WCG2006_awards.asp
    http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2005/wcg2005_awards.asp

Edit:Yukardaki ödül final yağında dağıtılan ödüldür.Ülke finallerine kalan takıma ayrıca ödüller verilmektedir.Gamesultan'a bu konuda destek vermek gerekir,yalnız bazı noktaları net bir şekilde açıklaması lazım.Türkiye finaline kalan oyunculara verilecek ödüller nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenasi44 -- 26 Ağustos 2008; 6:43:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenasi44

quote:

@sage29

Adam doğru bir tesbitte bulunmuş,hemen 10k ci etiketini insanlara vurmayın. 5000 USD ödülü düşük bir rakam.Dünya'da ve Güney kore'de bu tür turnuvalar sürekli yapılmaktadır.Oldukça ciddi bir sektör haline gelmiştir.Birçok büyük şirket onbinlerce dolar (şu an rakam aklımda değil)vererek sponsor olmaktadır.Turnuvalara katılacak takımların barınma,otel,kamp ücretleri bu sponsorlar tarafından sağlanmakta hatta rakip takım oyuncuları oldukca yüksek paralar karşılığında transfer edilmektedir.Dünyadaki oyun pazarı 30 milyar USD dir.Gerçi Türkiye'deki pazar 30 milyon USD (% 0.1)civarında olsa da büyük bir pasta var ortada.

Bkz:National geographic'de bu konuda belgsel bile hazırlanmıştır.Internet üzerinden video'sunu araştırabilirisiniz.

Uluslararası turnuvalarda dağtılan ödül miktarları aşağıdaki linkte...

http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2007/WCG2007_awards.asp
    http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2006/WCG2006_awards.asp
    http://www.worldcybergames.com/6th/history/WCG2005/wcg2005_awards.asp

Edit:Yukardaki ödül final yağında dağıtılan ödüldür.Ülke finallerine kalan takıma ayrıca ödüller verilmektedir.Gamesultan'a bu konuda destek vermek gerekir,yalnız bazı noktaları net bir şekilde açıklaması lazım.Türkiye finaline kalan oyunculara verilecek ödüller nelerdir ?

Alıntıları Göster
    Türkiye de bir şey "oylama" ile saçiliyorsa onda bir hile hurda kesin çıkar.
    Birde 18 yaş bozuyor işi anca seneye veya sonraki sene

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.