Şimdi Ara

Google arama geçmişini görmek istemiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
11.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba note 3 kullaniyorum ama bir turlu bulamadim bunu tam nasil yapicagimi bilen varsa yardimci olursa sevinirim google eski aramalari gormek istemiyorum klavye acilir acilmaz gecmis cikio bunu nasil iptal edicem hic cikmasin. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thaedrial5

Arkadaslar merhaba note 3 kullaniyorum ama bir turlu bulamadim bunu tam nasil yapicagimi bilen varsa yardimci olursa sevinirim google eski aramalari gormek istemiyorum klavye acilir acilmaz gecmis cikio bunu nasil iptal edicem hic cikmasin. Tesekkurler

Cevap çok basit bak paylaştığın resimde ayarlar diye bir ibare var oraya gir ve arama geçmişini kaydetme seçeneğini işaretle ve kaydet...Ordaki ayarlar kısmını kendine göre özelleştirip kaydetmen yeterlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

quote:

Orijinalden alıntı: Thaedrial5

Arkadaslar merhaba note 3 kullaniyorum ama bir turlu bulamadim bunu tam nasil yapicagimi bilen varsa yardimci olursa sevinirim google eski aramalari gormek istemiyorum klavye acilir acilmaz gecmis cikio bunu nasil iptal edicem hic cikmasin. Tesekkurler

Cevap çok basit bak paylaştığın resimde ayarlar diye bir ibare var oraya gir ve arama geçmişini kaydetme seçeneğini işaretle ve kaydet...Ordaki ayarlar kısmını kendine göre özelleştirip kaydetmen yeterlidir

Hocam ayarların altını üstüne getirdim iphone da bunu ayarlamıştım daha önceden de android tecrübem var fakat arama geçmişini kaydetme seçeneği hiç bir ayarda yok :S

• Aynı şeyi bende yaptım yinede görünüyor orda eski aramalar bende çözüm bulamadım henüz

• Selam,
    Resimdeki Aramaları kaydet-kaydetme seçeneğine sahip olmak için,
    Aşağıdaki ayarlar bölümüne girerek açılan pencerede
    Bu seçenek için ekranın sağında "yönet" seçeneğini kullanarak,
    sizi google hesabınıza yönlendirecek ve oradan bu seçeneği
    yönetmenize ve daimi olarak kaydetmenize imkan sağlayacak.
    Böylece ileride cihazınızı değiştirsenizde yeni cihazınızla
    Gmail hesabınızı açtığınızda bu ayarla diğer yapacağınız ayarlar
    Otomatik olarak Standart halinde gelecek, siz değiştirmedikçe ;-)
    Aslında bu seçenek hep açık ama sizde hernedense kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 15 Ağustos 2015; 4:50:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.