Şimdi Ara

Hangi aracı alırsam fiyatı çok düşmez?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu araçlardan hangisini alırsam fiyatını 1-2 sene AYNEN koruyabilirim. (Not: Tüm modellerin otomatik ve 80.000km altı olduğu ve satılırken 110.000km'yi geçmeyeceği düşünüldüğünde ve satılırken 110.000km'yi geçmeyeceği )

2006-Honda Jazz mı?
    2007-Yeni kasa Opel Corsa mı?
    2006-VW Golf mü?
    2005 Audi A3 mü?
    2005 Volvo s40 mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9872305B9

Bu mesaj silindi.
    Golf
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakcora

Golf

Alıntıları Göster
    jazz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KILIÇ

jazz

Alıntıları Göster
    aynen korumasini beklemek utopik ama;

1. Golf
    2. Jazz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

aynen korumasini beklemek utopik ama;

1. Golf
    2. Jazz

Alıntıları Göster
    Pek düşmez ama aralarında piyasası kötü olan S40 var bi tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuberlin

Pek düşmez ama aralarında piyasası kötü olan S40 var bi tek.

Alıntıları Göster
    golf ve jazz herhalde kullanım tercihine göre mantıklı seçenekler.
  • A3 diyorum ben.
  • değeri en az oynayan golf olur ama içlerinden A3 alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodömizer

değeri en az oynayan golf olur ama içlerinden A3 alınır
    a3 ün hepimizin ruhunu okşadığını biliyorum duygusal bir seçim yapmış olabilirsiniz zaten acayip kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomxxx

a3 ün hepimizin ruhunu okşadığını biliyorum duygusal bir seçim yapmış olabilirsiniz zaten acayip kararsız kaldım

Bu heycan 1 kere yaşanır dostum bence bıraz duygusalda hareket edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ac Schnitzer. -- 24 Eylül 2009; 21:36:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

quote:

Bu heycan 1 kere yaşanır dostum bence bıraz duygusalda hareket edebilirsin.

Alıntıları Göster
    Aracı alırken fazladan para ödediğiniz donanımlar genelde satarken gözardı edilebiliyor. Tabi galericiler 200 TL fiyatı olan bir donanımı arabada görmeyince de 1000 TL fiyat kırmaya kalkabiliyorlar.
    Eğer çok donanımlı değilse Golf ve Jazz derim ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Aracı alırken fazladan para ödediğiniz donanımlar genelde satarken gözardı edilebiliyor. Tabi galericiler 200 TL fiyatı olan bir donanımı arabada görmeyince de 1000 TL fiyat kırmaya kalkabiliyorlar.
    Eğer çok donanımlı değilse Golf ve Jazz derim ben de.

Alıntıları Göster
    fiyatını 1-2 sene koruyacak araba bu devirde yok bence...ama en az golf ve corsa değer kaybeder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet

fiyatını 1-2 sene koruyacak araba bu devirde yok bence...ama en az golf ve corsa değer kaybeder...

Alıntıları Göster
    listedekiler dışında başka önerisi olan var mı?
  • quote:

Alıntıları Göster
    toyota corolla tabiiki
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: :::biohazard:::

toyota corolla tabiiki
    quote:

Alıntıları Göster
    Colt colt:)
    Niye mi salak temsa satış politikasından bihaber olduğundandır ki,
    adamlar sürekli zam yapıyor yıl içinde fakat satamayınca da yıl sonunda inidirim yapıyor.
    Yani aracını yıl ortasında satarsan zarar etmeden satabilirsin,Temsa ve aptallıkları sayesinde.

Ne colt muş ya her yerde karşıma çıkıyor diye yazan arkadaşlara itafen yazılmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

Colt colt:)
    Niye mi salak temsa satış politikasından bihaber olduğundandır ki,
    adamlar sürekli zam yapıyor yıl içinde fakat satamayınca da yıl sonunda inidirim yapıyor.
    Yani aracını yıl ortasında satarsan zarar etmeden satabilirsin,Temsa ve aptallıkları sayesinde.

Ne colt muş ya her yerde karşıma çıkıyor diye yazan arkadaşlara itafen yazılmıştır

Alıntıları Göster
    Jazz

• quote:

Orijinalden alıntı: forumusr

Jazz

Alıntıları Göster
    Fiyat ve prim kaygısı ön planda tutulan araç seçimleri pek sağlıklı olmaz gibime geliyor.

Ben 98 yılında sıfır Laguna 2,0s 140 bg modelini full şekilde renault bayisinden yanılmıyorsam;6,5 milyara satın almıştım.O gün bu gün biniyorum,alırken bu tür kaygılar içine düşmedim,şu an da gayet memnunum.

Bence siz de bu ür öncelik verilmemesi gereken olayları bir kenara itin.Zaten alacağınız arabalar normal vatandaş arabası,bir şekilde zaten satılır.Çok fazla takmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Fiyat ve prim kaygısı ön planda tutulan araç seçimleri pek sağlıklı olmaz gibime geliyor.

Ben 98 yılında sıfır Laguna 2,0s 140 bg modelini full şekilde renault bayisinden yanılmıyorsam;6,5 milyara satın almıştım.O gün bu gün biniyorum,alırken bu tür kaygılar içine düşmedim,şu an da gayet memnunum.

Bence siz de bu ür öncelik verilmemesi gereken olayları bir kenara itin.Zaten alacağınız arabalar normal vatandaş arabası,bir şekilde zaten satılır.Çok fazla takmaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    hiçbiri aldığınız ile aynı olmaz değerini bir şekilde kaybeder.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikebibby

hiçbiri aldığınız ile aynı olmaz değerini bir şekilde kaybeder.

Alıntıları Göster
    Değer kaybetmemesini istiyorsan ya piyasadan düşüğe bulacaksın ya da ev alacaksın. Başka çaresi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Değer kaybetmemesini istiyorsan ya piyasadan düşüğe bulacaksın ya da ev alacaksın. Başka çaresi yok.

Alıntıları Göster
    değer kaybı yaşamak istemiyorsan doğan-şahin-broadway-toros al derim memleket insanım bu arabalara her zaman ihtiyaç duymaktadır... şaka bi yana listelemiş olduğun araçlar içerisinde volkswagen golf ü almanı öneririm pek bir değer kaybı yaşamassın ve artı şatış sürecinde uzun olmuş olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.