Şimdi Ara

İkimizde zaman içinde eriyip gidiyoruz (moraller bozuk)(zaman bizi üzüyor)(gel !!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle forum olarak yanımda bulunan abilere , kardeşlere çok teşekkür ederim.
    Arkadaşlar ufak bir kendimden bahsedeyim , 20 yaşında kendi şehrinde ailesiyle yaşayan mühendislik fakültesinde okuyan bir öğrenciyim ... Çevrem çok geniştir ve elimden geldiğince çok insan tanımak isterim . Utangaç bir insan değilim yeri gelince her şeyi yapabilirim. Ailem bulundugum şehirde saygın ve sevilen bir aile (inşaat işleriyle uğraşmaktayız) ...

Kız arkadaşım yani eski kız arkadaşım da benle aynı yaşta , bu sene üniversiteye gelince tanıştık 10 gün içerisinde etkilemeyi başardım ve ilk başlarda senle olmaz gibi şeyler dese de sonradan aşık oldu...İlk başlarda bana sırf senin karakterin için sana şans veriyorum çok düzgün bir karakterin var olgun duruyorsun dedi. Zamanla ilişkiden 3 ay falan geçti kendi gözlerimle gördüm karakterimde davranışlarımda değişiklikler oldu çocuklaşmaya başladım , ilk 2 ay kızın telefonunu saate bakmak için bile elime almazken son 5 aydır her gün facebook instagram whatsapp gibi şeyleri kurcalıyordum ... Ara ara kızın eski sevgilileri mesaj atıyordu kız güzel bir biçimde cocukları başından atıyordu coğu zaman engelliyordu , bazıları ise geçmişte ki akıllarında ki soru işaretlerinden bahsediyorlardı ...
    İlk sevgili olduğumuz gün bir çocukla konusuyordu kız , cocukla lise arkadası ama cocuk 2 yıldır bunu seviyormuş (cocugu araştırdım gerçekten düzgün bir insan) ama kız hiç şans vermemiş hiç kendini ona aşık görmemiş hep arkadaşı olarak görmüş ... Bana şöyle bir cümle kurmuştu ilk sevgili oldugumuz gün (bir anda herkesi engellemek istemiyorum ama zamanla o cocuk dahil herkesten kopacağım benden hemen olmasını isteme cünkü insanları üzmeden kendimden uzaklaşmak istiyorum dedi ) bende bu kelimenin üzerine ( kimseyi kendinden uzaklaştırmana gerek yok onlarda arkadaşın içinde seni seviyorsa sevsin nolcak , günün birinde belki benle kavga edersin onlarla dertleşir düzelirsin yalnız kalmazsın ben hayatına girdim diye hayatını değiştirmene gerek yok oldugu gibi devam et dedim ) kız bu lafımın karşısında çok şaşırdı işte benim sevdiğim karakterde ki olgun sevgilim dedi...

Ama bu cocuk 3- 4 ay sonra sürekli bana bir şans ver bir şans ver diyip kızın üstüne gittiği için beni çıldırttı ben kafamda takıntı haline getirdim hatta cocuk 1 -2 kere benim hakkımda kötü şeyler söylemiş kıza , işte o cocugu da pek sevmiyordun neden şans verdin bana niye vermiyorsun o seni kandıracak zengin züppenin teki senden faydalanacak gibi şeyler söylemiş kız bi güzel saymış sövmüş buna ... zamanla yine arkadaş falan oldular.

Arkadaşlar benim kıza aşkım bi anda arttı yani ilk 2 ay normal idi ondan sonra kızla evlenmeyi gelecek kurmayı düşündüm , kızda aynısını düşünüyordu hatta her gece uyumadan evlencem ben senle unutma , seni sevdiğimi de unutma yazıyordu ... Ama ben kızla telefonda konuşan herkesle sevgilisi olduğunu söylemesini kızın sevgilisi oldugunu tüm arkadaşlarının bilmesini istiyordum ve delirmiş bi hale gelmiştim ondan sonra kızla bi kaç kere 2-3 günlük ayrılıp barışmıştık . En son kafede otururken bir arkadaşı ile buluşacaktı erkek bu cocuk önceden bundan hoşlanıyormuş ama son 1 yıldır hiç öyle konuşmaları yokmuş , (bu cocuk farklı şehirde) kız da onun bulundugu şehirde önemli bir işi vardı cocugu aradı işte şu saatte şuraya gelcem şu bölgeye gitmem gerekiyor hem senle de görüşürüz diye cocukda olur falan dedi tam telefonda konusurken ben cıldırdım deli gibi kıskanıyorum aşkımm hadi kapat telefonu seni çok özledim diye bağırdım . o da cok sinirlendi kapattı telefonu çekti gitti sen cok takıntılısın diyor bırakamazsın bu takıntını diyor bırak ya beni seviyorsam yanındayım zaten sevmezsem tutamazsın ki dedi.

öyle böyle 1 aydır ayrıyız , kız kafasında tamamen bitirmiş beni bu 1 aylık süreçte onun üstüne çok gittim sürekli geçmiş konuları açarak .
    Ama son 5 gündür iyi davranıyorum piskolojik destek almaya başladım.Kızla şehir dışına da gezmeye gittik yanımda cok mutlu ama sarılmama izin vermiyor ,(önceden cinsellik yaşadık) , en son trenle gittik bir yere dönüşte omzuma yattı uyuyakaldı .
    son 5 gündür her gün cok mutlu da olsak gün sonunda bak geziyoruz eğleniyoruz bu sana umut vermesin Allah bilir tabi ama sen benim için bittin soğudum senden dedi , bende dün soğuyan birine tekrar ısınamaz mısın dedim en başta da benle sevgili olmaya imkansız bakıyordun ama ben bunu başardım dedim . sen benim kıymetimi fedakarlıklarımı hiç bilmedin dedi. Senle olmaz boşuna zorlama diyor ama yanımda iken de ne kadar şirinsin gözüme yakısıklı geliyorsun diyor .

Kız cok kararlı gibi 1 ay sonra okul bitecek memleketine dönecek normalde yaz okulu alıp kalacaktı yanımda ama neden alayım neden senle olayım diyor.
    Gerçekten hatalarımın farkında vardım kendimi düzelttim 3 gündür ona bunu yansıtıyorum ama o sadece 3 gündür böyle diyor , bırak böyle düşünmeyi anı yaşa diyor ama bu yaşadıgımız mutlu anlar sevgili olmazsak 1 ay sonra bitecek.

4 gün sonra aksam bir etkinlik var üniversite öğrencileri arasında akşam sahilde ateş yakıp gitar çalıp ve gecenin sonunda dilek balonu uçurmak sizce bu bir fırsat olabilir mi ?

ne bileyim sürekli güzel güzel yerlere gidiyoruz bana 10 yıl sonra sen evlenirsin gelirsin buralara böyle beni hatırlarsın güzel anılarımızı hatırlarsın diyor , (kendisi öğretmen adayı) belki de bende evlenmiş olurum senle yine arkadaş oluruz geliriz buraya dedi...

Kafayı yemek üzereyim yanımda iken cok mutlu 4-5 saat vakit geçiriyoruz ama her günün sonunda umutlanma diyor . eskiden beni sevmemiş olsa demek ki tipi değilim dicem

• Hocam kız kafasında senı bitirmiş durumda , bu kizin kalbimi alman için bayaa zaman olmasi lazim işin çok zor hocam, bayaa uğraş lazım eski aşkı alevlendirmek için ama yerinde olsam artık ugrasmam yeni kişiler ararım kendime
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK-İŞKENCE

Hocam kız kafasında senı bitirmiş durumda , bu kizin kalbimi alman için bayaa zaman olmasi lazim işin çok zor hocam, bayaa uğraş lazım eski aşkı alevlendirmek için ama yerinde olsam artık ugrasmam yeni kişiler ararım kendime

En cok güvendiğim ilişkim buydu
  • Ama bu ilişki artık bir çıkmaza girmis hocam , kiz da bayaa kendine güvenen ve kararlı bir yapıya sahip bu da ister istemez tüm işleri zorlastiriyor
  • Hatalarını düzeltmiş olduğunu sanmıyorum kardeşim anca takıntılı tipler ve csb yazarları buraya böyle uzun aşk hayatları içeren metinler koyar akıl alacaksan veya paylaşmak istiyorsan en samimi seni tanıyan arkadaşlarından al...

Ha bide kız seni çok iyi çözmüş bitirdikten sonra süründüreceğini iyi biliyor kölesi olarak görüyor kullan at mantığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK-İŞKENCE

Ama bu ilişki artık bir çıkmaza girmis hocam , kiz da bayaa kendine güvenen ve kararlı bir yapıya sahip bu da ister istemez tüm işleri zorlastiriyor

Nasıl bir yol izleyebilirim geri kazanmak adına
  • kaldırmayın sunların bir taraflarını. gitsin bir mal bulsun kendine o zaman aklı basına gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

kaldırmayın sunların bir taraflarını. gitsin bir mal bulsun kendine o zaman aklı basına gelir

Aklı başına bile gelse gururundan geri dönmez
  • hotgames H kullanıcısına yanıt
    önemli olan aklı basina gelirse sen ne yapacaksın kabulmu edeceksin?
  • Mantıklı yorumlar arıyorum artık hata yapmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotgames

Mantıklı yorumlar arıyorum artık hata yapmak istemiyorum
    sen sürekli onun erkek arkadaşlarından bahsederek, onu kıskanarak kızı ilişkinin ağır tarafı haline getirmişsin. sanki sen onla beraber olmak zorundaymışsında kız sana razı gibi. kızın soğuması da bu yüzden bence, biraz umursamaz davranmak ilişkini geri de kazandırabilir, tamamen bitirebilir de başarılar.
  • İlk başlarda bana sırf senin karakterin için sana şans veriyorum çok düzgün bir karakterin var olgun duruyorsun dedi

Bu cümleden sonra okumadım.
  • Kız niye ondan eskiden hoslanan bi herifle bulusmak ister ? Hem de sevgilisi varken ? Var mı böyle bi dünya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Kız niye ondan eskiden hoslanan bi herifle bulusmak ister ? Hem de sevgilisi varken ? Var mı böyle bi dünya?
    Kız yedeğe alıyor seni, bence sen de vazgeç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

Hocam bugün konuştuk iyicene oturduk 6 7 saat bana aklımda ya da hayatımda biri yok dedi gözüme tatlı geliyorsun ama bu sana karşı duygusal bişey hissediyorum gibi anlaşılmasın dedi mesela yoldan geçen tatlı bir cocuk olur döner 1 dk bakarsın sonra biter dedi , hissim kalmadı sana ama bence biz ömür boyu arkadaş olalım diyor ( not ilişkimiz renkli idi cinsellik vs olması gereken her şey vardı )
  • Kardeş destan olmuş ya üşendim valla özet geçecen mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Kardeş destan olmuş ya üşendim valla özet geçecen mi

Özetle 7 ay içli dışlı çok samimi bir ilişkimiz oldu benim hatalarımdan dolayı yavaş yavaş bitti ondan sonra ben hatalarımı düzelttim , kız da bunun farkında ama soğudum senden bir daha olmaz diyor
  • quote:

quote:

Hocam bugün konuştuk iyicene oturduk 6 7 saat bana aklımda ya da hayatımda biri yok dedi gözüme tatlı geliyorsun ama bu sana karşı duygusal bişey hissediyorum gibi anlaşılmasın dedi mesela yoldan geçen tatlı bir cocuk olur döner 1 dk bakarsın sonra biter dedi , hissim kalmadı sana ama bence biz ömür boyu arkadaş olalım diyor ( not ilişkimiz renkli idi cinsellik vs olması gereken her şey vardı )

Kızın dediğini tercüme ediyorum , şuan başkasıyla vuruşuyoruz senden sıkıldım ama yine arada konuşalım eğer boşta kalırsam 1 2 kaçamak yaparız yersen , benim anladığım bu, biraz açık sözlüyüm kusura bakma ama bence böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakimBeey -- 1 Mayıs 2016; 23:24:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuu1

quote:

quote:

Kızın dediğini tercüme ediyorum , şuan başkasıyla vuruşuyoruz senden sıkıldım ama yine arada konuşalım eğer boşta kalırsam 1 2 kaçamak yaparız yersen , benim anladığım bu, biraz açık sözlüyüm kusura bakma ama bence böyle

Yok hocam başkası yok eminim

• Kızdaki yüzsüzlüğe bak senle vakit geçirip eğleniyor hemde eski erkeklerle konuşup bana karşı umutlanma diyo ve sen ona deli gibi aşık olduğunu söylüyorsun,biz erkekler bu kızların büyüsüne kapıldık mı kayboluyoruz,çok acı çekeceksin bunun yüzünden söyliyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.