Şimdi Ara

İlişkiler Neden Bu Kadar Zor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dertliyim yahu. 1 yıldır bir kızla birlikteyim. Çok iyi anlaşıyorduk, beraber herşeyi paylaşıyorduk. Son zamanlarda pek iyi gitmiyor. Çok seviyorum onu. Çok değişiyor psikolojisi. İkizler burcu zaten Son zamanlarda çok tartışmaya başladık. Yanlız kalmak istediğini söylüyor, artık o kadar sık görüşmüyoruz. Bilmiyorum nasıl olacak. Benimde canım sıkılmaya başladı buna. Sizce napmalıyım çok kafam karışık. Ayrılmak istemiyorum. Çok canım sıkkın :(

• İliski yurutmek zor gercekten kizlarin dengesiz halleri cekilmiyor bi zaman sonra isin kotusu biz erkekler dahada cok baglaniyoruz boyle yaptiklarinda ve biz ona gittikce o kacmaya basliyor ve sonu ayrilikla bitiyor kimseyi hayatin merkezi yapmayin derim iki gram mutlu olayim derken hayatiniz zehir olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

İliski yurutmek zor gercekten kizlarin dengesiz halleri cekilmiyor bi zaman sonra isin kotusu biz erkekler dahada cok baglaniyoruz boyle yaptiklarinda ve biz ona gittikce o kacmaya basliyor ve sonu ayrilikla bitiyor kimseyi hayatin merkezi yapmayin derim iki gram mutlu olayim derken hayatiniz zehir olur.
    yalnız kalmak istiyorum dedikleri zamanda bil ki ya daha iyisini bulmuş ya da bulduğunu zannetmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemgc

yalnız kalmak istiyorum dedikleri zamanda bil ki ya daha iyisini bulmuş ya da bulduğunu zannetmiştir

Alıntıları Göster
    Senin burcun ne dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim ayık

Dertliyim yahu. 1 yıldır bir kızla birlikteyim. Çok iyi anlaşıyorduk, beraber herşeyi paylaşıyorduk. Son zamanlarda pek iyi gitmiyor. Çok seviyorum onu. Çok değişiyor psikolojisi. İkizler burcu zaten Son zamanlarda çok tartışmaya başladık. Yanlız kalmak istediğini söylüyor, artık o kadar sık görüşmüyoruz. Bilmiyorum nasıl olacak. Benimde canım sıkılmaya başladı buna. Sizce napmalıyım çok kafam karışık. Ayrılmak istemiyorum. Çok canım sıkkın :(

ikizler mi yandın :)Biliyorum bir anı bir anını tutmaz bir an çok samimi olur sonra bir an gelir çok uzak tavsiyem onu sakın sıkma üstüne gitme bırak ne yapmak istiyorsa onu yapsın çok ters tepebilir sonra demedi deme:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

İliski yurutmek zor gercekten kizlarin dengesiz halleri cekilmiyor bi zaman sonra isin kotusu biz erkekler dahada cok baglaniyoruz boyle yaptiklarinda ve biz ona gittikce o kacmaya basliyor ve sonu ayrilikla bitiyor kimseyi hayatin merkezi yapmayin derim iki gram mutlu olayim derken hayatiniz zehir olur.

Hakkaten dediğin gibi galiba,böyle yaptıkça daha çok düşünmeye üzülmeye başladım resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sare mina

quote:

Dertliyim yahu. 1 yıldır bir kızla birlikteyim. Çok iyi anlaşıyorduk, beraber herşeyi paylaşıyorduk. Son zamanlarda pek iyi gitmiyor. Çok seviyorum onu. Çok değişiyor psikolojisi. İkizler burcu zaten Son zamanlarda çok tartışmaya başladık. Yanlız kalmak istediğini söylüyor, artık o kadar sık görüşmüyoruz. Bilmiyorum nasıl olacak. Benimde canım sıkılmaya başladı buna. Sizce napmalıyım çok kafam karışık. Ayrılmak istemiyorum. Çok canım sıkkın :(

ikizler mi yandın :)Biliyorum bir anı bir anını tutmaz bir an çok samimi olur sonra bir an gelir çok uzak tavsiyem onu sakın sıkma üstüne gitme bırak ne yapmak istiyorsa onu yapsın çok ters tepebilir sonra demedi deme:)

quote:

Orijinalden alıntı: erdemgc

Yok ya ne yapıp ettiğini biliyorum. sanmıyorum öyle bişey yapmaz.

Zaten çok ters. özel günlerini bile bahane etmeye başladı. eskiden hiç böle şeyler yapmazdı :/

• yakında yalnız kalmak istiyorum ayağına yen heyecenlar arayacak buraya yazdım
    artık toplum değişti, kızlar erkeklere göre daha sadakatsiz eski kızlar yok.
  • Ben anlamıyorum arkadaş,ne burcu olursa olsun ne işi olursa olsun kimsenin bir anı bir anını tutmuyor,herkes bir dengesiz.
    Sen gereken ilgiyi gösteriyorsan,ilişkiye emek veriyorsan,o da aynı şekilde yapmalı hocam. Olmuyorsa yol alır.
    Ha sorunları vardır,o nedenle ilişki sıkıntılıysa konuşup halletmeniz lazım.
  • quote:

Doğru kişi olsaydı zor olmazdı ilişki

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

quote:

canım cicim ayları geçtimi bırakıcan sonradan poka sarıyo kardeşim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

quote:

yaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

yaş?

26 Hocam
  • Hocam yanlış anlama da bu kızların alayı böyle mallar, ben 6 ay birisiyle aynı evde yaşadım karı koca hayatı, sonda ne oldu sinir etti beni ayrıldım o zamanlar saçma hareketler yapıyordu şimdi 5 ay geçti hâlâ peşimden koşuyor ağlıyor, ulan madem ağlıcaksın üzüleceksin baştan neden kaybetmemeye çalışmıyorsunuz? Hepsi böyle sürüsüyle ilişki yaşadım hepsinde ilişkiye ben önem verdim ve kaybettim sonradan pişman oldular. En iyisi bıraktım arabayı yokuş aşağıya, aldım vitesi boşa herşey olacağına varır dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pRo.

Hocam yanlış anlama da bu kızların alayı böyle mallar, ben 6 ay birisiyle aynı evde yaşadım karı koca hayatı, sonda ne oldu sinir etti beni ayrıldım o zamanlar saçma hareketler yapıyordu şimdi 5 ay geçti hâlâ peşimden koşuyor ağlıyor, ulan madem ağlıcaksın üzüleceksin baştan neden kaybetmemeye çalışmıyorsunuz? Hepsi böyle sürüsüyle ilişki yaşadım hepsinde ilişkiye ben önem verdim ve kaybettim sonradan pişman oldular. En iyisi bıraktım arabayı yokuş aşağıya, aldım vitesi boşa herşey olacağına varır dedim
    Kardeş aklın varsa kızlardan dişi sinekten bile uzak dur yalnızlık bir tutam krallık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CirrusnotDecay

Kardeş aklın varsa kızlardan dişi sinekten bile uzak dur yalnızlık bir tutam krallık

Alıntıları Göster
    ahh ikizler ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

ahh ikizler ah

Alıntıları Göster
    İlişkiler zor değil, doğru kişiyi bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Ne zaman bulcaz dogru kisiyi peki nerde o kisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Ne zaman bulcaz dogru kisiyi peki nerde o kisi

Zor işte . Şans olacak şans .
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

ahh ikizler ah

Alıntıları Göster

Kızların felsefesi budur video çok güzel anlatmış . Konunun içinde kız bir üye var şuan bakalım yorum yapacakmı konuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 5 Eylül 2013; 17:58:09 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.