Şimdi Ara

İngilizce için tavsiyeye ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
27
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız şok sevinirim. Üniversiteler Ekim’den sonra açılacak muhtemelen ( tabi açılırsa ) Eylül ayımı komple ingilizce öğrenmeye ayırmak istiyorum . İngilizce için 11-12 boş geçirdim dolayısıyla A1 seviyesinden alıp götürmek istiyorum. 9.sınıfta bize hocalarımız oxfordun A2 kitabını aldırmıştı ve 9-10 da bu kitabı kullanmıştık. Benim de amacım böyle bir kitap alıp kendimi geliştirmek ( yalnızca bu değil farklı şeyler de yapacağım ) sizden ricam böyle A1-A2 seviyesi kaynak kitap önermeniz ve gelişmek için tavsiyeler şimdiden teşekkür ederim [biraz da konu dışı gibi oldu o yüzden de kusura bakmayın ]

• Hazırlık okuyun hocam
  • Öyle bir şansım olsa keşke hocam 1 ayda neler yapabilirim ya da tavsiye ettiğiniz bir kaynak var mı
  • Hocam, yarın öğlen uzun uzun yazsam sorularınızı cevaplasam olur mu? ABD de yaşadım bir süre, bu yollardan kısmen ben de geçtim elimden ne geliyorsa yardımcı olabilirim. Hatırlatma niyetine de bu yorumu bırakayım.
  • Shamelezz kullanıcısına yanıt
    Hocam konu açabilir misiniz?
    Rez
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyShift -- 20 Ağustos 2020; 23:39:41 >
    rez
  • Rez
  • Bende senin gibi eylül ayımı çalışarak gecirmek istiyroum benim seviye A1 A2 filandır benim icinde önemli önerileriniz
  • rez
  • Bize de bi rez
    Sağolun şimdiden hocam
  • Rez
  • Rezervasyon
  • Rez
  • Rez
  • Bu konuyu yabancı dil bölümüne de açsan iyi olur.

Benim önerim temeli olanlar için Özkan Çelen+Memrise+İrem Yayıncılık YDS Soru Bankası. Temeli az veya hiç olmayanlara ise tavsiye edeceğim bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 21 Ağustos 2020; 2:54:59 >
  • Aslında öneriniz temeli olmayanlar içinde geçerli hocam özkan hoca tamamen 0dan alıyor konularını + memrise'ta öyle, özer kiraz hocamızda iyidir onu da takip edebilirsiniz.
  • Asla ama asla Türkçe altyazı kullanmayın.

Yabancı serileri İngilizce altyazı ile seyredin. İddia ediyorum, ayriyeten İngilizce çalışmanıza gerek bile kalmayacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.