Şimdi Ara

İphone 5 Çağrı Cevaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlığı iphone 5 diye açtım ama, sorum genel iphone ile ilgili de olabilir emin değilim. 7 yıldır kullandığım emektar w810i'yi emekliye ayırıp bir adet iphon5 edindim.
    İphone ile ilk deneyimim olduğu için cahilliğime verin.

Gelen çağrıyı cevaplamak için, bazen iki buton çıkıyor "anwser" ve "decline" diye. Bazen de "slide to anwser" çıkıyor(tuş kilidi açar gibi).

Bunlar neye göre değişiyor? Çağrıyı cevaplamak için neye göre cevapla reddet butonu, neye göre kaydırma butonu çıkıyor çözemedim. Kafasına göre yapıyor gibi. :)

not: konuyu arattım ama bulamadım varsa kusura bakmayın.

• quote:

bazen iki buton çıkıyor "anwser" ve "decline" diye.
    << çünkü tuş kilidi açık bu yüzden slide to anwser yapmanızı istemiyor. sadece tuş kilidi aktifse o zaman slide to diye cevaplamanızı ister

kafasına göre yapmıyor merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 3 Nisan 2013; 10:52:37 >
  • bi an 2009 yılını hatırladım aynı şeyi bende sormuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: halvetifarazi

Arkadaşlar başlığı iphone 5 diye açtım ama, sorum genel iphone ile ilgili de olabilir emin değilim. 7 yıldır kullandığım emektar w810i'yi emekliye ayırıp bir adet iphon5 edindim.
    İphone ile ilk deneyimim olduğu için cahilliğime verin.

Gelen çağrıyı cevaplamak için, bazen iki buton çıkıyor "anwser" ve "decline" diye. Bazen de "slide to anwser" çıkıyor(tuş kilidi açar gibi).

Bunlar neye göre değişiyor? Çağrıyı cevaplamak için neye göre cevapla reddet butonu, neye göre kaydırma butonu çıkıyor çözemedim. Kafasına göre yapıyor gibi. :)

not: konuyu arattım ama bulamadım varsa kusura bakmayın.

Arkadaslar cevaplamısta bende eklim tus kilidi varken cagrı gelirse ekranı kaydırarak acar power tusuna tek basış ile o cagrı için sessize alınır powera çift basış meşgule atar. Zaten tus kilidi aktif değilken çagrı gelirse kabul et ve reddet gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahaha ne kadar cahilmişim yav :D

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
  • rehbere girince arams yapmak icin isme ardndan numaraya basinca arama yapiyor daha kolay yolu yokmu hizli arama disnda.Mesala samsungda saga cektinmi arama yapiyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: evetben

rehbere girince arams yapmak icin isme ardndan numaraya basinca arama yapiyor daha kolay yolu yokmu hizli arama disnda.Mesala samsungda saga cektinmi arama yapiyor gibi

Daha kolay nasıl olabilir ki?? İsme basıyorsunuz ardından numaraya bu çok mu zor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a1905e -- 3 Nisan 2013; 17:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melankolonya

quote:

rehbere girince arams yapmak icin isme ardndan numaraya basinca arama yapiyor daha kolay yolu yokmu hizli arama disnda.Mesala samsungda saga cektinmi arama yapiyor gibi

Daha kolay nasıl olabilir ki?? İsme basıyorsunuz ardından numaraya bu çok mu zor??

:))) helal
  • okudugunu anlamak istemeyen,kıllık yapmak icin yazan tiplerdensin.Sorumun cevabi var veya yoktur diye olmalı.Gerek olup olmaması beni bağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smarttech_Alanya

quote:

Orijinalden alıntı: melankolonya

quote:

:))) helal

sivri zeka ve arkadaslari sahnede

• JB li iphonlarda bir tweak yükleyinde dediğiniz samsungtaki sağ sola kaydırma olayı oluyodu ama ismini hatırlamıyorum. Bulup yüklerseniz rehberde sağ kaydırınca arama yapar , sola kaydırırsanız mesaj yollar , basılı tutarsanızda mail atar.
  • quote:

okudugunu anlamak istemeyen,kıllık yapmak icin yazan tiplerdensin.Sorumun cevabi var veya yoktur diye olmalı.Gerek olup olmaması beni bağlar.

Ne yazacağımı sana mı sormam gerekiyor?? Bilmiyordum. Geçici olarak indirime giren uygulamalara bi uygulama ekleyeceğim sıkıntı olur mu??

• saol cedric kardesim arastracam.Seni örnek almasi gerekenler var ilgilerine ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.