Şimdi Ara

iphone video recorder hakkinda bir baslik daha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar parasini verip aldim adamlar ugrasmislar saolsunlar...
    Program basarili sayilir her ne kadar fps'si dusuk gibi hissettiysemde idare eder.
    renk kaliteside biraz kotu gibi geldi bana
    neyse bi sorum olcak
    normalde facebook youtube gibi bircok video upload edebildigimiz sitenin mobil yukleme secenegi oluo
    bilmeyen varsa cep telefonuyla cektigimiz videolari facebooka yuklemek icin videos@facebook.com a gonderiosunuz
    fotograf icin mobile@facebook.com
    youtube icin ise account acioruz sonra mobil linkine girip upload diince bize 047383823828@mms.youtube.com benzeri bir adres verio normal bir cep telefonuyla bu adrese mail olarak attiimiz video bizim tarafimizdan gonderilmis olarak goruluyor.
    hemen hemen her internet sitesinin buna benzer uygulamalari var.
    iphoneda fotograflari gonderdiimiz zaman sorunsuz olarak upload oluo.
    iste sonunda sorum:D
    iphonevideorecorder ile o kadar ugrasmama ragmen biturlu cektiim videolari upload edemedim
    program mp4 formatinda kayit yapio facebook ve youtube bu formati desteklio
    ama facebooka mesaj attiim zaman gonderdiiniz mesajda video bulunamadi die bi mesaj gelio.
    bunun nedeni ne olabilir
    arastirmaya calistim ama baya specific bi sorun olduu icin bi sonuca ulasamadim
    yardimci olabilecek varsa simdiden tesekkurler

• valla programı ben pek sevmedim; frame rate ve audio bitrate olarak iyi ama brightness özelliklede parlak ortamlarda işlevsiz.

ben e-mail i felan denemedim ama mp4 olarak çekiyor normalde böyle bir hatanın oluşmaması lazım; doğru adrese gönderdiine eminmisin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.