Şimdi Ara

isparkin park bariyerine çarptım bi yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wv Passat markali aracimla bezmialem universitesi hastanesinin isparkinin bariyerine carptim. Bariyer kirildi gorevli tekrar takmaya calisti fakat baya kirilmisti. Hasar kaydi tutuldu. Gorevli bu masrafin tarafimdan karsilanmamasi durumunda hukuki islem uygulanacagini ve devlet malina zarardan maliyetli bir ceza verilebilecegini soyledi. Ben masrafin ne kadar oldugunu sordugumda 250 dolar oldugunu soyledi. Ben bezmialem universitesinde ogrenci oldugumu soyleyince bunu 250 tlye cekti. 250 tl versen islem yapmayiz dedi.
    Benim anlamadigim nokta 250 dolarsa nasil 250 tl diye soyluyor. Ve her kazada carpandan masrafi karsilaniyor mu ? Bilgili arkadaslar yardim lutfen

• Kaza tutanagi tutun aracin kaskosu karsilar
  • seni bir komplonun içine çekmeye çalışıyorlar . polisi çağır
  • quote:

Orijinalden alıntı: stam

seni bir komplonun içine çekmeye çalışıyorlar . polisi çağır
    'Wv Passat markali aracimla'dan sonrasını okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

'Wv Passat markali aracimla'dan sonrasını okumadım

Alıntıları Göster
    Verdin mi parayı?
  • Wv
  • açıkçası rüşvet istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AH.C

Verdin mi parayı?

Alıntıları Göster
    golfle çarpsan bişey olmazdı da passatla çarptıysan sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

açıkçası rüşvet istiyor

Tam olarak bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

açıkçası rüşvet istiyor

Tam olarak bu.

Alıntıları Göster
    25 lira ver omzunu sıvazla
  • 5 lira vereyim kargo senden de görevliye.

Senden rüşvet istiyor ses kaydı aldım eğer 250 dolar vermezsen seni şikayet edeceğim de adama.
  • Vermezsen kamera kayit aldi zaten devlet malina zarardan basin agrir dedi ne yapacagimi sasirdim arkadas adama para yedirmek istemiyorum hadi 50 100 lira olsa neyse ama 250 fazla. 250 dolarken 250 tl demesi mumkun mu yoksa bunun tek aciklamasi rusvet mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareth_bale

Vermezsen kamera kayit aldi zaten devlet malina zarardan basin agrir dedi ne yapacagimi sasirdim arkadas adama para yedirmek istemiyorum hadi 50 100 lira olsa neyse ama 250 fazla. 250 dolarken 250 tl demesi mumkun mu yoksa bunun tek aciklamasi rusvet mi

Birader devlet malına zarardan niye başın ağrısın? İspark mekanına molotof mu attın? Yakıp yıktın mı? Altı üstü araba ile yanlışlıkla çarpmışın isparkçıda seni biraz saf görünce bir şeyler kopartmaya çalışmış.

Yani korkmana gerek yok tmm kardeş ver kamera kayıtlarını başım ağrısın gerekirse arabayı satıp öderim de korkma böyle şeylerden Allah allah ya nerdesin Üsküdardaysan ben gelip halledeyim.
  • Kaskoya bile gerek yok al makbuzu sigorta şirketine gönder ne uğraşıyorsun. Ayrıca görevli miktar biçemez polis kayıt tutacak bariyer yenilenecek masraf neyse sana makbuz kesilecek sende sigorta şirketine vereceksin o ödeyecek. Bende üniversite otomotik geçiş kapısına vurmustum oradan biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ultima_ -- 20 Nisan 2015; 0:41:23 >
  • Kendini zeki sanan pislik çakal insan bu görevliler. Geçen beşiktaşta isparka girdim 15 dakikası bedavaydı. 10 dakikada geldim görevli sana fiş kesmedim 5 lira tuttu dedi. Vermeden çıktım gittim. Dövsem suç küfür etsem suç. Senin yerinde olsam 1 kuruş vermem üstüne adamı döverim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Vermezsen kamera kayit aldi zaten devlet malina zarardan basin agrir dedi ne yapacagimi sasirdim arkadas adama para yedirmek istemiyorum hadi 50 100 lira olsa neyse ama 250 fazla. 250 dolarken 250 tl demesi mumkun mu yoksa bunun tek aciklamasi rusvet mi

Birader devlet malına zarardan niye başın ağrısın? İspark mekanına molotof mu attın? Yakıp yıktın mı? Altı üstü araba ile yanlışlıkla çarpmışın isparkçıda seni biraz saf görünce bir şeyler kopartmaya çalışmış.

Yani korkmana gerek yok tmm kardeş ver kamera kayıtlarını başım ağrısın gerekirse arabayı satıp öderim de korkma böyle şeylerden Allah allah ya nerdesin Üsküdardaysan ben gelip halledeyim.

Kardesim araba babamin arabasi kac sefer kaza yapti fakat kasko falan hic ugrasmadi islem yapilip arabanin fiyati dusmesin diye. Ruhsatta hicbi islem yok o kadar kazaya ragmen boyle basit bi kaza yuzunden kaskoyla ugrasmak istemiyorum .ama dedigin gibi o adam fiyat bicemez

• quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

Kaskoya bile gerek yok al makbuzu sigorta şirketine gönder ne uğraşıyorsun. Ayrıca görevli miktar biçemez polis kayıt tutacak bariyer yenilenecek masraf neyse sana makbuz kesilecek sende sigorta şirketine vereceksin o ödeyecek. Bende üniversite otomotik geçiş kapısına vurmustum oradan biliyorum

Kardes ayiptir sormasi ne kadar odemistin?
  • O parayı cebe atıp vurup kaçmışlar diye bi tutanak tutabilirler. Yapman gereken polis cagirmakti. Para odediysen hata yapmissin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabgu Emre

O parayı cebe atıp vurup kaçmışlar diye bi tutanak tutabilirler. Yapman gereken polis cagirmakti. Para odediysen hata yapmissin

Para vermedim henuz ustumde para olmadigini soyledim aracin ruhsati ve ehliyetimin fotokopisini aldilar parayi verdigimde yirtip atacaklar onu islem yapmayacaklar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

Kaskoya bile gerek yok al makbuzu sigorta şirketine gönder ne uğraşıyorsun. Ayrıca görevli miktar biçemez polis kayıt tutacak bariyer yenilenecek masraf neyse sana makbuz kesilecek sende sigorta şirketine vereceksin o ödeyecek. Bende üniversite otomotik geçiş kapısına vurmustum oradan biliyorum

Kardes ayiptir sormasi ne kadar odemistin?

1100 lira fatura çıkardılar sigorta şirketine verdim ödediler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.