Şimdi Ara

İTÜ İŞLETME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • parayla okunur mu ne diyorsunuz iki yıl burda iki yıl amerikada

• hey
  • dünyadertsampiyonu D kullanıcısına yanıt
    Paran varsa oku bence çift diplomalı oluyorsun mis gibi. ODTÜde de aynı program var.
  • Ücreti toplam amerikadaki masraflar dahil ne kadar oluyodur acaba
  • UOLP'den bahsediyorsun sanırım. İyice araştır derim. UOLP'ler hakkında kolayca çok bilgi bulanamayabiliyor. İyi mi kötü mü hiç bilgim yok ama ileride sürpriz yaşamaman için iyice araştır derim.
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    Hocam siz itü desiniz değil mi? Hangi bölüm acaba
  • theiceman07 kullanıcısına yanıt
    Şu an inşaat mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.
    Benim aklımda endüstri mühendisi olarak kalmışsınız hocam nedense. Teşekkür ederim.
    uolp ne hep goryodum ama bir anlma veremıyodum
  • ozndnz1 O kullanıcısına yanıt
    Uluslararası Ortak Lisans Programı. Lisans süresince İTÜ ve yurt dışında anlaşmalı bir üniversitede eğitim verilen bir program.
  • anladım peki ucretlı,,, burdakı ucretlı unıler kadar mı
  • İtünün sitesinde senelik 12 bin yazıyor ancak amerikadakiler icin bi bilgim yok döndükten sonra işsiz kalmak istemiyorum ayrıca orda çalışma hakkıda elde edebiliyormuşum
  • Arkadaslar okunur mu sizce ac kalirsin diyenler var
  • Bilgisi olan
  • ozndnz1 O kullanıcısına yanıt
    İnternete İTÜ sis yazdığınızda karşınıza çıkan siteden aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz diye tahmin ediyorum.
  • 1.yıl burda 2.amerikada 3.burda 4.amerikada olmak üzere bir burda bi orda okuyorsun. İtüye tl ile amerikadaki üniye (adı SUNY diye geçer) dolar ile ödeme yaparsın. Başlamadan önce de hazırlık var dil çok önemli toeffle sınavına giriyorsun. Hem burdan hem ordan diploma alıyorsun. Bitirince de orda dolarla işe girip birikim oluşturup dönebilirsin. Aç kalma falan hikaye. Vizyonu olan adam (para da varsa) rahatlıkla tercih edebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.